to top

4 facts that you do not know about me for the 4th birthday of my blog + birthday competition with great prizes

Can you believe that my blog celebrates its 4th anniversary this year? It went so fast that I still feel like I’ve just discovered a blogger platform, and then I moved to wordpress. And this is not the end of changes, because next are coming. Unfortunately – changes are going slowly, because I have a lot of blogging work (yes, blogging can be really time-consuming work;)), besides, in my personal life there is always something going on, so the goals and changes that I’ve already set long time ago, they are still waiting for implementation. But I’m patient and persistent, I am waiting for the right time, and certainly, sooner or later, the goals which I have set up will surely be achieved.
Kochani, czy uwierzycie, że mój blog obchodzi w tym roku już 4 rocznicę? Minęło to tak szybko, że nadal czuję jakbym dopiero co odkryła bloggera, a potem przeniosła się na wordpress. A to nie koniec zmian, bo szykują się następne. Niestety – zmiany o których wspominam idą powoli, bo pracy na blogu mi nie brakuje (tak, blogowanie potrafi być naprawdę czasochłonną pracą;)), poza tym w moim życiu osobistym też ciągle coś się dzieje, więc cele i zmiany, które założyłam sobie już dawno, ciągle czekają na realizację. Ale cierpliwość i wytrwałość popłaca, więc czekam na odpowiedni czas i na pewno, prędzej czy później, cele, które założyłam, na pewno zostaną zrealizowane.

1a 5

Z okazji kolejnych urodzin mojego bloga mam dla Was konkurs niespodziankę!

Zasady są banalnie proste – wystarczy, że w komentarzu napiszesz życzenia urodzinowe dla mojego bloga 🙂
A co znajduje się w tym rozdaniowym boxie(lista zawartości na końcu wpisu)? Przygotowałam ogromne pudło z lubianymi przeze mnie kosmetykami, zarówno do pielęgnacji twarzy i ciala, jak i makijażowymi, popularnych marek jak: Bielenda, Evree, Eveline, Flormar etc.
Oprócz głównej nagrody wyłoniony zostanie także drugi zwycięzca, który otrzyma mniejsze pudełko pocieszenia.
Zatem – zapraszam do zabawy! Wystarczy, że zostawisz komentarz: )

I also prepared 4 funny facts about me, which you certainly didn’t know.
1. I have recently found out that I’m 2 cm higher than I thought.
I thought that I’m 170 cm tall for my entire (adult) life, although most people usually told me that I’m taller. Recently, during very accurate tests, I found out that my height is 172cm. This little change could explain failed online shopping, where I was comparing myself to a model of my size and height, and it turned out that dress or trousers which I ordered were unfortunately a bit too short;)

2. I am really afraid of appendix surgery.
Although I know that nowadays it is a simple and quick medical procedure, I panic every time I have got stronger stomach ache. In panic, I always forget what side the appendix is on and I call my mother to make sure;)
3. I have never eaten … a sandwich.
This is my childhood quirk. I couldn’t force myself to eat a typical sandwich prepared as a second breakfast to school. Two slices of bread, wrapped in foil or paper seemed terrible to me, and I still don’t eat typical sandwiches
4. I was a vegetarian between 8 to 25 years old
To more specifically I was a lacto-vegetarian, so I ate dairy products and eggs, but I didn’t eat meat. As a child, I hated meat and cold cuts. Meat dishes were a nightmare for me, so when I discovered the concept of “vegetarianism” I decided that I become a vegetarian. Since then I didn’t eat meat or any meat products. I didn’t have any problems with eliminating meat from my diet completely and when I was 25 I decided to include meat to my diet. I think it was a great decision;) But I still don’t eat cold cuts/ham/sausages;)
Przygotowałam także 4 zabawne fakty na mój temat, których na pewno o mnie nie wiedzieliście.
1. Niedawno dowiedziałam się, że jestem 2 cm wyższa niż myślałam.
Całe (dorosłe) życie byłam przekonana, że mierze 170cm, choć zwykle większość osób myślało, że jestem wyższa. Niedawno, podczas bardzo dokładnych badań dowiedziałam się, że mój wzrost wynosi 172cm. Ta mała zmiana mogłaby tłumaczyć wpadki zakupowe online, gdzie porównywałam się do modelki o moich wymiarach i wzroście, a okazywało się, że zamówiona przeze mną sukienka czy spodnie są niestety trochę za krótkie;)
2.Panicznie boję się operacji na wyrostek robaczkowy.
Mimo, iż wiem, że jest to obecnie prosty i szybki zabieg medyczny, wpadam w panikę za każdym razem, kiedy mocniej rozboli mnie brzuch. W panice zapominam zawsze po której stronie znajduje się wyrostek i w popłochu dzwonię do mamy, żeby się upewnić;)
3. Jeszcze nigdy nie zjadłam….złożonej kanapki.
To moje dziwactwo z czasów dzieciństwa. Nie potrafiłam zmusić się do zjedzenia typowej kanapki przygotowywanej jako drugie śniadanie na wynos. Dwie warstwy chleba, dodatkowo zawinięte w folię czy papier wydawały mi się czymś okropnym i do dziś nie jem takich kanapek.
4. Od 8 do 25 roku życia byłam wegetarianką ,
a dokładniej lakto-owo wegetrianką czyli jadłam nabiał i jajka, ale żadnego mięsa. Jako dziecko nie znosiłam samku mięsa i wędlin. Mięsne posiłki były dla mnie katorgą, dlatego kiedy tylko odkryłam pojęcie “wegetarianizmu” postanowiłam, że także zostanę wegetarianką. Od tamtej pory nie jadłam mięsa i wszelkich mięsnych wyrobów. Nie miałam najmniejszych problemów z wyeliminowaniem całkowicie mięsa z mojej diety i dopiero w wieku 25 lat postanowiłam włączyć do mojej diety mięso. Uważam, że była to świetna decyzja;) Nadal nie jem jednak wędlin 😉

4

Zawartość pudełka:
1. Bielenda – Carbo Detox, Oczyszczający Żel Micelarny
2.Bielenda – Kokos i Aloes – olejek do mycia twarzy
3.Bielenda – Kokos i Aloes – nawilżajaca mgiełka do twarzy i ciała
4. Bielenda – Botanic SPA Rituals – Kremowy Olejek do mycia twarzy
5. Fruity Jungle -Acai- krem do rąk
6. Pierre de Plaisir – kamień peelingujący do twarzy
7. Evree, Soda Clean – Sodowa Pianka do mycia twarzy
8. Nivelazione – Zabieg do dłoni z wit. C
9. Bielenda – Crazy Mask – Maska w płachcie
10. Flormar – Illuminatng Primer Makeup Base
11. Bielenda – Highlight & Contour – płynny rozświetlacz
12. Bielenda – Highlight & Contour – płynny brązer
13. Bielenda – Highlight & Contour – płynny róż
14. MUA LUXE – Enchanted – paleta cieni do powiek w neutralnych odcieniach
15. Victoria Vynn – Lakier Hybrydowy, nr 196
16. Flormar – Star Lipstick
17. Eveline Cosmetics – Pomadka w płynie
18. Be by Bison Eveline – biżuteria
12 9
86
Nagroda pocieszenia:
1. Flormar – CC Cream
2.Evree- Max Repair – Regenerujące serum do paznokci
3. Victoria Vynn – Lakier hybrydowy,nr 195
4. MUA Luxe – pomadka w płynie matowa
5. Eveline Cosmetics – pomadka w płynie
6. Pilaten, maseczki peel off
7. Bielenda, Crazy Mask – maseczka w płachcie
8. Animal Kingdom – biżuteria

11

Regulamin konkursu:
Urodzinowe rozdanie trwa od dnia 28.07 do 17.08.2017 r. do godziny 23:59. Zgłoszenia przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
Wynik ogłoszony zostanie w ciągu 7 dni od zakończenia rozdania w nowym poście na blogu. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.
Organizatorem i sponsorem rozdania jest autorka bloga www.evelinebison.pl.
Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą komentarzy pod postem konkursowym.
Wygrywają dwie osoby: Główną nagrodę wygrywa 1 osoba; nagroda pocieszenia 1 osoba
Zwycięzca jest zobowiązany do podania danych do wysyłki w ciągu 5 dni od daty ogłoszenia wyników. W przypadku nieotrzymania danych, wybrana zostanie inna osoba.
Wysyłka nagrody odbędzie się jedynie na teren Polski.
Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

Zachęcam do zgłaszania się i życzę powodzenia 😉

EvelineBison

 • Ewa Macherowska

  Gratuluję 4 rocznicy <3!

  27 lipca 2018 at 13:32 Odpowiedz
 • Agnieszka

  Ze swojej strony, życzę Ci, aby cała praca związana z blogowaniem i wszystko, co w Twoim życiu absorbuje Twoją codzienność nigdy nie przysłoniło Ci rzeczy najważniejszej – prawdziwej radości z blogowania.
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  27 lipca 2018 at 20:03 Odpowiedz
 • Adriana Style

  Serdeczne gratulacje na 4 rocznicę bloga 🙂 (U mnie nastąpi to w styczniu). A co ja bym mogła Ci życzyć kochana? Abyś przede wszystkim była kobietą spełnioną, widzę i czuję, że wkładasz w to co robisz całą siebie a blogowanie daje Ci ogromną radość. Prowadzisz bloga niezwykle estetycznie, masz zawsze piękne zdjęcia i wyglądasz nienagannie. Wszystko jak dla mnie jest perfekcyjnie dopracowane, tematy ciekawe, wyczerpujące i wersja w języku angielskim (obie wiemy jakie to czasochłonne) i życzę Ci abyś utrzymała ten wysoki poziom. Sama inspiruję się tym co robisz i jak to robisz i zapewne jesteś też inspiracją dla innych, dlatego nie zmianiaj się 🙂 Sama zobaczysz, że po narodzinach dziecka czasu będzie mniej ale nie odpuszczaj blogowania, bo to ważna część Twojego życia. Może podpowiem Ci co u mnie zadziałało? Przygotowałam wpisy na 4 miesiące do przodu i niesamowicie mi to pomogło, więc życzę Ci abyś przygotowała sobie zapas 🙂 Życzę Ci też owocnych współprac, które przyniosą to o czym być może marzysz. Ściskam i życzę powodzenia z blogiem a także szczęścliwego rozwiąznia.
  P.S. Nie wiedziałam że projektujesz biżuterię i aż ciekawa jestem co jest w środku pudełeczka <3 x

  28 lipca 2018 at 09:18 Odpowiedz
 • Jolanta

  Życzę Tobie dalszych sukcesów czerpania radości z prowadzenia blogu . Gratuluje cztery lata bylo sporo pracy ale warto masz sporo obserwatorów i cieszę się że jesteś.Tobie życzę dużo zdrówka ,spełnienia marzeń i kolejnych rocznic blogu.Pozdrawiam

  28 lipca 2018 at 11:14 Odpowiedz
 • Marta

  Wszystkiego dobrego z okazji 4 rocznicy oraz zbliżającego się porodu ???

  28 lipca 2018 at 11:48 Odpowiedz
 • Anna Matejczyk

  Ewelinko, życzę nie blogowi, ale Tobie abyś była szczęśliwa w tym co robisz i kim jesteś 🙂 to takie ważne jest w dzisiejszym świecie i tak rzadkie spotkać człowieka uśmiechniętego i szczęśliwego. W Tobie widać, że się dużo dzieje i dzięki temu jesteś szczęśliwa i taka prawdziwa w tym wszystkim. Często czytam Twoje różne wpisy na blogu i muszę Ci podziękować bo dajesz kopa do działania. Jednocześnie wiem ze nic z nieba nie spada a na wszystko musimy sobie samo zapracować. Dzięki swojej ciężkiej pracy Twój blog jest dopracowany w każdym calu a czytając go ma się wrażenie jakbym siedziała obok Ciebie i Cię na żywo słuchała 🙂 Ewelinko jeszcze raz wszystkiego dobrego za dwóch! 🙂 🙂

  28 lipca 2018 at 12:26 Odpowiedz
 • Magdalena

  Kochana życzę Ci wielu sukcesów. Dużo energii i czasu abyś go znalazła na dalsze prowadzenie bloga. Szczęśliwego rozwiązania i trzymam za Ciebie kciuki 🙂

  28 lipca 2018 at 12:28 Odpowiedz
 • Teresa

  Wszystkiego najlepszego. Gratuluję rocznicy. Samych cudowności i nieustannej miłości…

  28 lipca 2018 at 12:38 Odpowiedz
 • Karolina

  Wszytkiego najlepszego z okazji 4 rocznicy bloga! Samych sukcesów i czerpania radości z jego prowadzenia:)

  28 lipca 2018 at 13:43 Odpowiedz
 • Karola

  Najlepszego! Jeszcze więcej obserwujących i weny na dalsze lata prowadzenia bloga! <3

  29 lipca 2018 at 20:39 Odpowiedz
 • Vika

  Sounds really interesting! Thanks a lot for sharing)

  29 lipca 2018 at 21:04 Odpowiedz
 • Meri Wild

  Świetna zawartość tego pudełka! 🙂

  http://www.meriwild.com

  30 lipca 2018 at 14:50 Odpowiedz
 • Fashion-moda

  Pudełko z ekstra rzeczami, wszystkiego najlepszego Kochana 😀 Gratuluje też rocznicy 😉
  Pozdrawiam! 😀

  PS: Zaskakujące jest to, że nie zjadłaś jeszcze złożonej kanapki 😀 Ale w sumie ja np. nie głaskałam nigdy kota, więc każdy na swój sposób jest nietypowy i to jest właśnie w tym wszystkiom fajne 😉

  30 lipca 2018 at 15:35 Odpowiedz
 • Anna piekneperfumy

  Serdeczne gratulacje z okazji 4 urodzin bloga! Samych wspaniałości, natchnienia i wzruszeń:) cudownych kosmetyków do testowania i modowych inspiracji! A przede wszystkim życzę Ci spełnienia blogowych marzeń – tych malutkich i tych największych i najważniejszych:). A także niezapomnianych chwil i przywitania słodkiego maleństwa już wkrótce!

  30 lipca 2018 at 21:33 Odpowiedz
 • Monika

  Bardzo ciekawe fakty wybrałaś, by się nimi z nami podzielić. 🙂
  To już 4 lata? Wow! Gratuluję Ci z całego serca. <3
  Korzystając z okazji życzę Tobie (i Twojemu blogowi) samych sukcesów, mnóstwo energii do tworzenia nowych postów i stylizacji, ciekawych pomysłów, pomyślności, radości z tego, co robisz. A także inspiracji oraz kolejnych Czytelników! 100 lat! ? ? ?

  31 lipca 2018 at 19:12 Odpowiedz
 • Przypadkowe rzeczy

  100 lat! Wszystkiego dobrego niech ci się cudownie bloguje, wiernych czytelników, ruchu, fajnych współprac

  1 sierpnia 2018 at 15:42 Odpowiedz
 • Ewa

  Z okazji czwartych urodzin bloga życzę Ci wytrwałości w dążeniu do celu, oryginalnych pomysłów na modowe stylizacje, samych ”perełek” kosmetycznych, wielu dalszych lat blogowania. Ewelinko wielką radość sprawiają mi wszystkie posty i zdjęcia, w które jak nietrudno zauważyć wkładasz dużo serca. Sto lat!!!

  1 sierpnia 2018 at 21:48 Odpowiedz
 • Kobieta po 30

  4 lata? Wow! Nie wiem, jak długo już tu zaglądam, ale wystarczająco długo, żeby Cię polubić. Wszystkiego najlepszego Kochana! Rozwijaj się i czerp radość z tego, co robisz 🙂 Krok za krokiem. Do celu

  1 sierpnia 2018 at 22:45 Odpowiedz
 • Jola

  Wszystkiego najlepszego z tej okazji! Jestem pod wrażeniem jak w ciągu tych czterech lat rozwinęłaś skrzydła! Życzę Ci kolejnych, jeszcze wspanialszych lat, nie tylko w kierunku blogowania, ale i w życiu prywatnym.

  2 sierpnia 2018 at 12:49 Odpowiedz
 • Bea

  Życzę Ci, żebyś zawsze spełniała cele, które sobie postawisz, a wiem, że jesteś do tego zdolna, zarówno w sferze blogowej, jak i prywatnej. A przecież każdy zdobyty cel to tak naprawdę spełnione marzenie 🙂
  Z pudełka najbardziej jestem ciekawa biżuterii, zawsze fascynują mnie rzeczy projektowane z sercem, a wiem, że Twój projekt bez problemu trafi w mój gust.

  2 sierpnia 2018 at 16:59 Odpowiedz
 • Cleo

  Kochana jak się trzymasz? Co tam u Was słychać?:**
  Buziaki!:)

  13 sierpnia 2018 at 17:35 Odpowiedz

Leave a Comment