to top

How to Brighten Up Your Winter Look

When I think about winter (and not only) palette of colors, I automatically see neutral colors: gray, black, beige. Well, in winter these are usually darker and muted shades. I love them and I think they are timeless and elegant, but sometimes I would like to add some color and fun to my boring style. I do not always have the opportunity to get dressed in a sporty style, so whenever I have the chance to jump into a sports outfit, I do it. I know that at certain age it is not proper to wear pink, but fashion is fun and if we do not go for a job interview in such outfit, then why not to play a bit with fashion and colors?;)
Kiedy myślę o zimowej (i nie tylko) palecie kolorów, automatycznie przed oczami stają mi neutralne kolory: szarość, czerń, beż. Cóż, zimą zwykle są to ciemniejsze i zgaszone odcienie. Uwielbiam je i uważam, że są ponadczasowe i eleganckie, ale czasami chciałabym dodać trochę koloru i zabawy do mojego nudnego stylu. Nie zawsze mam okazję ubrać się na sportowo i niezobowiązująco, więc kiedy tylko mam szansę wskoczyć w sportowy strój, to dlaczego z niej nie skorzystać? Wiem, że ponoć w pewnym wieku nie wypada już nosić różu, ale moda to zabawa i o ile nie idziemy w takim outficie na rozmowę o pracę, to dlaczego nie pobawić się trochę modą i kolorami?;)
12a
9a

Although pink color is one of the most flattering color to wear for every skin tone (pink color occurs in skin pigment and it illuminates the skin and makes your skin look healthy and fresh), it is a difficult color and it doesn’t have good reputation, because it is easy to overdo it and get cheap or infantile effect. However, in my opinion, it’s good to find the right shade of pink for yourself and smuggle it even in office outfits.
Christian Dior said: “Every woman should have something pink in her wardrobe. It is the color of happiness”. I agree with this statement. In my opinion, pink is very positive color :).
Pomimo, że róż, to jeden z najbardziej twarzowych odcieni (różowy pigment występuje w naszej cerze, dlatego rozświetla ją i sprawia, że wyglądamy zdrowo i świeżo), jest to kolor trudny i nie cieszący się dobrą sławą, z tego względu, że łatwo z nim przesadzić i uzyskać tani lub infantylny efekt. Jednak moim zdaniem warto popróbować znaleźć odpowiedni odcień różu dla siebie i przemycić go w nawet biurowych stylizacjach.
Christian Dior powiedział: „ Każda kobieta powinna mieć coś różowego w swojej szafie. To kolor szczęścia”. Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Uważam że róż to bardzo pozytywny kolor :).

7a 4b

How to wear pink?
Pink total look can impress, but I think it’s a higher level of fashion and it’s better to leave it to a very brave women. Those of you who like safe solutions should be guided by the principle: the less, the better. Let the pink color appear only on one piece of your clothing or on accessories. All shades of pink are allowed – from soft powder shade to fuchsia.

Jak nosić róż?

Różowy total look może zrobić wrażenie, ale uważam, że to wyższa szkoła jazdy i różowy total look lepiej zostawić bardzo odważnym kobietom. Te z Was, które lubią bezpieczne rozwiązania powinny kierować się zasadą, że im mniej, tym lepiej. Niech róż występuje tylko na jednej części garderoby lub na dodatkach. Dozwolone są wszystkie odcienie różu – od łagodnego pudrowego odcienia, po nasyconą fuksję.

      5a 17a Safely: pink + toned colors (beige, gray, navy blue) For a person who likes conservative style like mine, this combination seems ideal and safe. Cold shades of pink work perfectly with neutral and toned colors like beige, gray or navy blue, white, cream. Such combination will be perfect both in a sporty as well as in elegant, office style. Gray or beige will “calm down” pink color and create harmony. This combination is also very chic. Bezpiecznie: różowy + stonowane kolory (beż , szarość, granat) Dla osoby o zachowawczym stylu jak mój, takie połączenie wydaje się idealne i bezpieczne. Zimne odcienie różu doskonale współgrają z neutralnymi i stonowanymi barwami jak beż, szarość czy granat, biel, śmietanka. Taka stylizacja będzie idealna zarówno w sportowym wydaniu, jak i eleganckim, biurowym. Obecność szarości czy beżu „uspokoi” róż i stworzą harmonię. Takie połączenie jest też bardzo szykowne.

 

11 16a

For brave ones: pink + red / orange
This combination seems to be mismatching. Only seemingly. Combination of these two colors is really spectacular. Well … It is no secret that fashion has no boundaries;)

Pink + denim
Pink, especially powder pink, looks great with all shades of blue, which is why it looks so beautiful with denim. Classic skinny jeans and powder pink shirt is an elegant and timeless classic set.

Dla odważnych : róż + czerwień / pomarańcz
To połączenie wydaje się gryzące. Tylko pozornie. Połączenie tych dwóch kolorów jest naprawdę spektakularne. W końcu nie od dziś wiadomo, że moda nie zna granic;)
Róż + jeans
Róż, zwłaszcza pudrowy pięknie komponuje się z wszelkimi odcieniami niebieskości, dlatego też pięknie wygląda zestawiony z jeansem. Klasyczne jeansowe rurki i pudrowo różowa koszula to elegancki i ponadczasowy klasyk.

 

15a 19a

Pink + black

Shade of pink similar to the color of bubble gum goes perfectly with black color. Great will be for example thick pink sweater and black jeans. In an elegant version, you can wear pink dress and black accessories.
Róż + czarny

Odcień różowego zbliżony do koloru gumy balonowej świetnie komponuje się z kolorem czarnym. Świetnie będzie wyglądać np. gruby różowy sweter i czarne jeansy. W eleganckiej wersji możesz wybrać różową sukienkę i dobrać do niej czarne dodatki.

1a 10

As you probably know, in pink you don’t have to look like a 5-year-old girl or a Barbie doll. This color can be very expressive as well as romantic and feminine. It’s up to you what effect you’ll get .

Let me know if you like pink and which shade is your favorite.
Jak same zapewne dobrze wiecie, różowy wcale nie musi oznaczać stylizacji zdjętych z 5-letniej dziewczynki czy lalki Barbie. Kolor ten może być zarówno bardzo wyrazisty, jak i romantyczny i kobiecy. To od Was zależy jaki efekt uzyskacie
Dajcie mi znać czy lubicie róż i jaki odcień jest waszym ulubionym .

2b 18a

EvelineBison

 • Alice

  Wyglądasz wspaniale w tak przytulnej i wygodnej stylizacji. Kolorystyka piękna, w oko wpadła mi Twoja czapka-świetny ma splot 🙂 Tło do zdjęć po prostu rewelacja!

  20 lutego 2018 at 16:04 Odpowiedz
 • Katies

  Wyglądasz wspaniale kochana,kolory są boskie:)
  Zapraszam do mnie,wróciłam po długiej nieobecności:)

  20 lutego 2018 at 19:17 Odpowiedz
 • Izabela Majkut

  Super zdjęcia 😉 Bardzo ładnie wyglądasz !

  Pozdrawiam – http://izabiela.pl/

  20 lutego 2018 at 19:56 Odpowiedz
 • Paulina

  Piękny zimowy look 😉

  20 lutego 2018 at 20:03 Odpowiedz
 • Diana

  Great pictures, have a good day

  https://elegant-e.blogspot.com/

  20 lutego 2018 at 20:10 Odpowiedz
 • jointyicroissanty

  Pięknie Ci w różu! Śliczny zestaw!:)

  20 lutego 2018 at 21:39 Odpowiedz
 • Vika

  Looks really interesting) Thanks a lot for sharing!

  20 lutego 2018 at 22:13 Odpowiedz
 • Tanya

  Very nice outfit. It perfect for winter!
  https://fashionablegalaxy.blogspot.com

  20 lutego 2018 at 22:24 Odpowiedz
 • Malwina m

  Ale Ty masz śliczną kurteczkę. Piękny zestaw. Pokazałaś, że zimą wcale nie trzeba wyglądać smutno (:

  20 lutego 2018 at 22:32 Odpowiedz
 • My Nonchalance

  Witam Cię Evelinko <3
  Wspaniale wyglądasz w pudrowym różu, przyznam, że również mam kilka rzeczy w tym kolorze, uważam, że jest bardzo twarzowy i taki wdzięczny.
  Pęknie połączyłaś róz z blado popielatym kolorkiem, to chyba najładniejsze dopasowanie kolorów pastelowych <3 Cudowna sesja, wyglądasz kwitnąco kochana !!

  Buziaki
  Asia

  20 lutego 2018 at 22:35 Odpowiedz
 • style-of-secret

  PasteLOVE <3
  pięknie wyglądasz kochana, już dawno nie pokazywałaś nam się w takiej dziewczęcej i romantycznej wersji 🙂
  Bardzo podoba mi się kurtka i ta czapucha- przeurocze są <3

  buziaki :*
  Daria

  21 lutego 2018 at 00:38 Odpowiedz
 • Ewelina Bauer

  róż to faktycznie bardzo pozytywny kolor 🙂 ślicznie wyglądasz w tym zestawie 🙂

  21 lutego 2018 at 07:57 Odpowiedz
 • Ewa Macherowska

  Śliczne połączenie kolorów <3

  21 lutego 2018 at 09:07 Odpowiedz
 • Kobieta po 30

  W pewnym wieku nie wypada nosić różu? No co TY. Jakieś głupoty 😉
  Uważam, że ulica zimą jest tak szara i bura, że takie odważniejsze wybory są na wagę złota. Jak zwykle wyglądasz zjawiskowo 🙂

  21 lutego 2018 at 11:15 Odpowiedz
 • pani-blondynka

  Super zestaw 🙂 Bardzo mi się podoba 🙂

  21 lutego 2018 at 11:32 Odpowiedz
 • Irreplaceable fashion

  Uwielbiam połączenie różu i szarości:) cudownie wyglądasz Kochana, kurtka i czapa super:D:*

  21 lutego 2018 at 14:48 Odpowiedz
 • aknezz

  Ładny, zimowy zestaw ♥

  21 lutego 2018 at 20:11 Odpowiedz
 • sepatuholig

  Nice cute look!
  http://sepatuholig.blogspot.com
  IG @grace_njio

  22 lutego 2018 at 09:39 Odpowiedz
 • Aneczka

  Powiem ci że jeżeli chodzi o zimę to ja nie zwracam uwagi na to jaką mamy porę i jakie kolory do tego pasują. W okresie zimowym oczywiście lubię szarości beże i zgaszone kolory ale też nie unikam takich typowo letnich stylizacji jeżeli chodzi o kolorystykę.

  22 lutego 2018 at 11:14 Odpowiedz
 • Anna piekneperfumy

  Uwielbiam połączenie bladego różu i szarości:) Piękna stylizacja!

  22 lutego 2018 at 17:04 Odpowiedz
 • Agnieszka

  Już się przekonałam do różu, a taki pastelowy nawet mi się podoba!:D
  Świetny zestaw – szczególnie buty są boskie:)
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  22 lutego 2018 at 17:48 Odpowiedz
 • nelliax

  Cudowne połączenie kolorków <3 Jeśli o mnie chodzi to mimo że ostatnio przerzuciłam się na bardziej stonowane i ciemne kolory, róż pozostaje zawsze moim ulubieńcem <3

  22 lutego 2018 at 21:15 Odpowiedz
 • Vika

  Thanks for the interesting post! Have a nice day)

  22 lutego 2018 at 22:08 Odpowiedz
 • sandicious

  Jeju jak Ci pięknie w tym różu! 🙂

  23 lutego 2018 at 17:23 Odpowiedz
 • karyn.pl

  Połączenie szarości i różu idealne:*

  buziaki:*
  http://WWW.KARYN.PL

  26 lutego 2018 at 18:58 Odpowiedz
 • Katarzyna Górska

  Super zdjęcia ,bardzo ciekawa stylizacja.Zapraszam w wolnej chwili do siebie,Pozdrawiam!!

  27 lutego 2018 at 11:00 Odpowiedz
 • Monika

  Ślicznie wyglądasz! Jasny, pastelowy róż jest jednym z moich ulubionych kolorów. <3 Jest taki optymistyczny i dziewczęcy. 🙂 Bardzo podoba mi się w duecie z szarym, ale też granatem. 🙂

  4 marca 2018 at 12:11 Odpowiedz

Leave a Comment