to top

Why I stick to elegant minimalism

3a

Many of you will probably agree with me that elegant minimalism is beautiful and you would like to wear clothes like that every day. Well – such situation is in my case . My Pinterest is full of classic, elegant and minimalist sets, kept in a neutral color palette. However, although I am steeped in such a minimalist style, this elegant minimalism is much more difficult to achieve than it might seem. Especially if I go shopping or I do shopping online and I’m blinded by the latest trends, intensive colors and expressive cuts. However, after such fashion madness I always come back to these minimalist sets. And for a long time I have a plan to clean my wardrobe even more, so as not to stand in front of it and wonder what to wear.

Wielu z was pewnie zgodzi się ze mną, że elegancki minimalizm jest piękny i chętnie byśmy się tak ubierały na co dzień. W każdym bądź razie – tak jest właśnie w moim przypadku 😊. Moja tablica na Pintereście jest pełna klasycznych, eleganckich i minimalistycznych zestawów, utrzymanych w neutralnej palecie kolorystycznej. Jednak, mimo, że jestem przesiąknięta takim minimalistycznym stylem, to ten elegancki minimalizm jest znacznie trudniejszy do osiągniecia niż by się mogło wydawać. Zwłaszcza jeśli wybierzemy się na zakupy lub urządzimy sobie sesję zakupów online i uderzą nas najnowsze trendy, mocne kolory czy wyraziste fasony. Jednak mimo wszystko, po takim modowym szaleństwie i skoku w bok, zawsze ciągnie mnie do tych minimalistycznych propozycji. I od dłuższego czasu mam plan, aby wyczyścić jeszcze bardziej moją szafę, tak, aby nie stać nad szafą i nie zastanawiać się co na siebie włożyć.

24a26a 38a

Why simplicity is so tempting? Because my heart always beats faster when I see elegant women who dress in such a simple way. Besides, as a creature of comfort I appreciate the fact that in case of such style, you can save time and energy to create such simple (but impressive) set.

Dlaczego tak mnie ciągnie do tej prostoty? Dlatego, że od zawsze serce mocniej biło mi na widok eleganckich kobiet, które zawsze ubrane były w taki prosty sposób. Poza tym, jako osoba wygodna, doceniam fakt, że posiadając taki styl oszczędzamy czas i energię na to, aby skomponować taki prosty (i efektowny) zestaw.

51a 5a 1b

Today’s outfit is one of the most-often-worn sets by me – I love it because it’s so versatile that it will look great in more casual and more formal situations. It’s perfect as a base which you can modify – just add a white shirt and roll up trousers and you have perfect outfit to work; with sneakers – it’s perfect when you run around the city. Soon, I will show you a slightly different version of the same outfit.

Outfit z dzisiejszego wpisu to jeden z chyba najczęściej noszonych przeze mnie na co dzień zestawów – uwielbiam go za to, że jest tak uniwersalny, że wpisze się świetnie i w bardziej casualowych, jak i bardziej formalnych sytuacjach. Jest idealny jako baza do modyfikowania – wystarczy dodać białą koszulę i podwinąć obszarpane nogawki i mamy strój odpowiedni do pracy; z kolei zakładając trampki – idealnie sprawdzi się kiedy czeka nas bieganie po mieście. Niedługo pokażę Wam jeszcze jedno, nieco inne wydanie tego samego outfitu.

20a

sweter/sweater Ralph Lauren www.americanoutlet.pl

spodnie/pants Mango

płaszcz/ coat www.sammydress.com

buty/shoes www.renee.pl

naszyjnik/necklace www.coccola.pl

zegarek/watch Lorus

okulary/eyewear Kodano

 

Uwaga! Z kodem: BISON2018 zrobicie zakupy z rabatem 30% .

Kod zniżkowy jest ważny do końca stycznia.

 

17a 23b

I’m curious if you also like classic outfits like me ? Write me in your comments which style you like

Jestem ciekawa czy Was także ciągnie tak bardzo do klasycznych outfitów jak mnie? Napiszcie mi proszę w komentarzach do jakiego stylu dążycie 😊

11a 46a

EvelineBison

 • Kashayas

  I love this outfit. Classic and stylish.

  15 stycznia 2018 at 20:42 Odpowiedz
 • Eni Abeni

  Basic and stylish as I like so much!!!
  Don’t miss my latest post, now on my blog! Kisses from Italy and thank you for your visit,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  Discover here my best outfit of 2017

  15 stycznia 2018 at 21:39 Odpowiedz
 • nelliax

  Minimalizm jest najlepszy!

  15 stycznia 2018 at 21:47 Odpowiedz
 • magda-domowy klimacik

  Pięknie jak zawsze :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  15 stycznia 2018 at 22:06 Odpowiedz
 • Agnieszka

  Zdecydowanie stawiam na minimalizm – to właśnie w nim ukryta jest klasa i elegancki look!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  15 stycznia 2018 at 22:20 Odpowiedz
 • Ewa Macherowska

  Pięknie Ci w tych okularach <3

  16 stycznia 2018 at 08:14 Odpowiedz
 • Szmaragd

  Rewelacyjnie wyglądasz !

  16 stycznia 2018 at 13:24 Odpowiedz
 • Dyed Blonde

  perfekcyjna !

  16 stycznia 2018 at 14:37 Odpowiedz
 • fashion&makeup

  pięknie Kochana wyglądasz:)

  16 stycznia 2018 at 17:10 Odpowiedz
 • Anna piekneperfumy

  Pięknie i ponadczasowo:). Bardzo mi się podoba Twój zestaw, i myślę, że taki minimalizm nie wyjdzie nigdy z mody. On się po prostu zawsze obroni:).

  16 stycznia 2018 at 21:05 Odpowiedz
 • Vika

  Thanks a lot for the interesting post! Have a nice day)

  16 stycznia 2018 at 22:18 Odpowiedz
 • aknezz

  Piękna, stonowana kolorystyka, całość bardzo dobrze się prezentuje ♥

  16 stycznia 2018 at 23:03 Odpowiedz
 • Tynka

  Ślicznie :) ja uwielbiam klasykę, ale moje zestawy sprzed ponad roku niekoniecznie mi się podobają. Gdy ubrania są złej jakości takie proste stylizacje też nie wyglądają zbyt dobrze.

  17 stycznia 2018 at 19:43 Odpowiedz
 • Aneczka

  Ja uwielbiam właśnie taki elegancki minimalizm. Oczywiście nie stronie od bardziej kolorystycznych wariancji pod warunkiem że trafiają w mój gust. Ale tego typu kolorystykę i zestawienie jakie dziś pokazałaś najbardziej mi się podoba.

  18 stycznia 2018 at 09:16 Odpowiedz
 • Vika

  Looks really interesting! Have a nice evening)

  18 stycznia 2018 at 22:09 Odpowiedz
 • Monika

  Świetny sweter i naszyjnik. :) W takiej stylizacji jesteś gotowa, by zdobyć świat! :)

  19 stycznia 2018 at 23:36 Odpowiedz
 • Kinga K.

  Wyglądasz rewelacyjnie,super płaszczyk <3

  20 stycznia 2018 at 18:28 Odpowiedz
 • oba77

  Świetny styl, piękna kolorystyka.
  Ale makijaż jak matrioszka.
  Brwi, usta, policzki mało elegancko.
  Aż nie pasuje do reszty.

  20 stycznia 2018 at 21:04 Odpowiedz
 • Sara

  Cudowny ubiór – prosty ale robi wrażenie, ale to pewnie duża zasługa tego, że jesteś po prostu przepiękną kobietą, więc i w worku po kartoflach też wglądałabyś w sukience 😉

  22 stycznia 2018 at 18:57 Odpowiedz

Leave a Comment