to top

My November favorities

This month ran so fast. It is already New Year, and I have not even managed to share my November favorities with you earlier. As usual, among my favorites, there is something fashionable, which I wore around the clock, some accessories, something to read, an interesting fragrance. OK., Let’s we start !

Ten miesiąc uciekł mi w tak szybkim tempie, że już jest Nowy Rok, a ja nie zdążyłam nawet podzielić się z Wami wcześniej moimi ulubieńcami listopada. Jak zwykle wśród moich ulubieńców znalazło się coś modowego, co nosiłam na okrągło, coś z dodatków, coś do poczytania, ciekawy zapach. Nie przedłużając – zaczynamy!

4a

41a24a1. Over the knee boots

I can’t imagine winter and fall season without over the knee boots. I especially love to combine them with sweater dresses. It’s a very comfortable and effective combination. I have them in various colors, both flat and high heels. I have recently bought boots in dark gray colour , on comfortable block heel. I bought them in online store Butosklep.pl

1.Kozaki za kolano

Nie ma u mnie sezonu jesiennego i zimowego bez kozaków kończących się nad kolanem. Uwielbiam je łączyć przede wszystkim ze sweterkowymi sukienkami. To bardzo wygodne i efektowne połączenie, Mam je w różnych kolorach, zarówno płaskie, jak i na obcasie. Ostatnio do mojej kolekcji dołączyły kozaki w ciemno szarym kolorze, na niskim i wygodnym obcasie – słupku i pochodzą ze sklepu online Butosklep.pl

3a22a

2. Viceroy watch

I think that a watch is one of the best accessories. I reach for watches more often than for necklaces or earrings. Although I admit that I rarely check the time This month, the most often chosen watch by me, which combines silver and rose gold, is the Viceroy Antonio model. Antonio Banderas was taking part in its designing. In addition to the combination of rose gold and silver, the watch case has pearl dial with cubic zirconia.

2.Zegarek Viceroy

Uważam, że zegarek to jeden z najlepszych dodatków. Sięgam po zegarki znacznie częściej niż po łańcuszki czy kolczyki. Choć przyznaję, że rzadko kiedy sprawdzam godzinę ? W tym miesiącu najczęściej wybierałam zegarek, który łączy w sobie srebro i różowe złoto to model Viceroy Antonio, w którego współtworzeniu brał udział Antonio Banderas. Oprócz połączenia różowego złota i srebra, koperta zegarka posiada cyferblat z masy perłowej wykończony cyrkoniami.

7a 1a

42a

16arenee rr RW834-83X-001_2 ww

 1. BUTY – Renee.pl  2.PŁASZCZ-Reserved   3.TOREBKA-Mohito   4. SZAL- Mohito

29ab14 11

3. Books by Agnieszka Maciąg : “Taste of Love” and “Taste of Happiness”

Which are books about diets, beauty care in harmony with nature and about searching beauty in yourself. A very clever approach to life, health and beauty. You will find in them both thoughts of the author and healthy and delicious recipes. Additionally, this book is visually beautiful and has amazing pictures. The author says about her books :

“True beauty lies inside of you, but you need to find a quiet moment to discover it. This is a book to which you can always come back. I describe methods that make my life simpler, fuller and happier. I tell you about a diet that gives health, strength and energy in harmony with nature. I share with you a few exercises to help you free yourself from tension.

I also talk about fashion, which doesn’t drive into complexes, but makes you feel good and beautiful. About the ways of beauty that comes from … your heart.

I want to inspire and strengthen you, so you can live boldly and consciously, because life is a great, unique adventure. I invite you to my world! “

100197960 100371427 100529822

 1. KLIK   2.KLIK  3.KLIK

3.Książki Agnieszka Maciąg „Smak Miłości” i „Smak Szczęścia”

czyli książki o dietach, pielęgnacji urody w zgodzie z naturą i szukaniu piękna w sobie. Bardzo mądre podejście do życia, zdrowia i urody. Znajdziecie w nich zarówno przemyślenia autorki, przepisy na zdrowe i pyszne potrawy. Do tego książka jest przepięknie wydania, ma niesamowite zdjęcia. Sama autorka mówi o tych książkach:

“Prawdziwe piękno tkwi w nas, ale trzeba znaleźć spokojny moment, aby je odkryć. To książka, do której zawsze możesz wracać. Opisuję w niej metody, które uczyniły moje życie prostszym, pełniejszym i szczęśliwszym. Opowiadam Ci o diecie dającej zdrowie, siłę i energię, zgodnej z naturą. Dzielę się z Tobą kilkoma ćwiczeniami pomagającymi uwolnić się od napięć.
Opowiadam też o modzie, która nie wpędza w kompleksy, ale służy naszemu pięknu i dobremu samopoczuciu. O sposobach na urodę, która ma źródło… w Twoim sercu.
Pragnę zainspirować Cię i wzmocnić, byś żyła odważnie i świadomie, ponieważ życie jest wielką, niepowtarzalną przygodą. Zapraszam do mojego świata!”

13 12 15 3a 1

4. Bohoboco fragrance – Sandalwood Neroli

In winter days I always like to reach for heavier, warmer and tightly enveloping fragrances. Among my last favorites, I showed you Lancome Tresor, which is one of such fragrances. Recently, to this group joined the fragrance by Bohoboco duo – Sandalwood Neroli. The designers Kamil Owczarek and Michał Gilbert Lach created eight fragrances; they worked on them for two years and their first inspiration was … the kitchen. That’s why their fragrances smell like wine, coffee, salty caramel, cinnamon. The bottle is heavy, very elegant but simple, and the wooden cap is covered with velvet.

The fragrance which I chose is a combination of sandalwood, jasmine notes, cedar tree and bitter orange. Do not be fooled by delicate pink color of the perfume – fragrance is very expressive, incredibly durable and original.

I hope you read about my favorites with pleasure🙂

4.Zapach Bohoboco – Sandalwood Neroli

W zimowe dni zawsze lubię sięgnąć po cięższe, cieplejsze i mocno otulające zapachy. W ostatnich ulubieńcach pokazywałam Wam Lancome Tresor, które są jednym z takich zapachów. Niedawno dołączyła do tego grona kompozycja zapachowa duetu Bohoboco – Sandalwood Neroli. Projektanci Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach stworzyli aż osiem zapachów’ pracowali nad nim aż dwa lata, a ich pierwszą inspiracją była kuchnia. Dlatego ich zapachy pachną m.in. winem, kawą, słonym karmelem, cynamonem. Flakon jest ciężki, niezwykle elegancki i prosty, a drewniana zakretka, pokryta jest aksamitem.

Zapach na który się zdecydowałam, połączenie drzewa sandałowego, jaśminowych nut, drzewo cedrowe i gorzka pomarańcza. Niech Was nie zmyli delikatny, różowy kolor perfum – zapach jest bardzo wyrazisty, niesamowicie trwały i niebanalny.

Mam nadzieję, że z przyjemnością czytaliście o moich ulubieńcach.

2a

25b

13a

EvelineBison

 • Ewa Macherowska

  Piękna kolorystyka stylizacji <3

  4 stycznia 2018 at 18:01 Odpowiedz
 • Anna piekneperfumy

  Buty piękne:), a perfumy mnie oczywiście zaciekawiły w pierwszej kolejności! przyznam, że nie znam ich, a jak tylko je spotkam na swojej drodze poznam na pewno:). Szczęścia w Nowym Roku 2018!

  4 stycznia 2018 at 20:22 Odpowiedz
 • Tynka

  płaszcz cudownyy!

  4 stycznia 2018 at 21:23 Odpowiedz
 • style-of-secret

  Francja elegancja 😀
  piękny kolor plaszcza kochana – rzadko spotykany i oryginalny, bardzo mi się podoba <3
  i kapelusz mega szykowny <3

  Samych wspaniałości życzę na Nowy Rok 🙂 :*
  Daria

  4 stycznia 2018 at 22:57 Odpowiedz
 • Symforyna

  Zapach brzmi ciekawie 🙂 Tych książek nie znam.

  5 stycznia 2018 at 13:39 Odpowiedz
 • Monika

  Tak, miło mi się czytało o Twoich ulubieńcach. 🙂
  Jeśli chodzi o stylizację, to pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę był płaszcz w pięknym odcieniu burgundu. 🙂

  5 stycznia 2018 at 22:31 Odpowiedz
 • Mis Marli

  Ale kolorystycznie to super współgra. Jestem zachwycona <3

  5 stycznia 2018 at 22:41 Odpowiedz
 • Dina

  Nice hat!
  Happy 2018 🙂

  https://dinamighty.com/

  5 stycznia 2018 at 22:59 Odpowiedz
 • jointyicroissanty

  Te buty wyglądają idealnie z tym płaszczem i szalem, genialny zestaw!
  Szczęśliwego 2018!

  6 stycznia 2018 at 09:49 Odpowiedz
 • sandicious

  Mi również szybko leci ten czas.. miesiąc za miesiącem.. wyglądasz obłędnie kochana! <

  6 stycznia 2018 at 16:07 Odpowiedz
 • Agnieszka

  Czytałam kiedyś jedną z książek Agnieszki Maciąg – tej o szczęściu – bardzo fajnie napisana a do tego świetne zdjęcia!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  6 stycznia 2018 at 21:35 Odpowiedz
 • Justyna

  Twoja stylizacja jak zawsze mnie zachwyca :). Kozaki za kolano są niezwykle kobiece, też je uwielbiam zimową porą :)!!!

  7 stycznia 2018 at 10:44 Odpowiedz
 • kris

  Bardzo kobieco 🙂

  8 stycznia 2018 at 15:17 Odpowiedz
 • Iwona Gold

  Mnie też się bardzo podobają flakony perfum tej marki:).
  A zapach Sandalwood&Neroli musi być niesamowity*_*.

  8 stycznia 2018 at 16:31 Odpowiedz
 • Meri Wild

  Świetny zestaw, wyglądasz przepięknie w tym płaszczu! 🙂

  http://www.meriwild.com

  9 stycznia 2018 at 22:52 Odpowiedz
 • Kobieta po 30

  Jeszcze nie sprawiłam sobie takich kozaków za kolano 🙂 Ale w końcu się zdecyduję 😉

  11 stycznia 2018 at 11:20 Odpowiedz
 • Cleo

  Książki i perfumy mnie zaintrygowały..! A stylizacja ekstra, pasuje Ci taki styl:)

  13 stycznia 2018 at 12:43 Odpowiedz
 • Malwina m

  Piękna stylizacja. Świetny wpis i zdjęcia.

  15 stycznia 2018 at 08:12 Odpowiedz
 • Amanda Niedrich

  Wyglądasz rewelacyjnie, kapelusz bardzo Ci pasuje. A to, co jeszcze chciałam napisać to to, że mega ciekawi mnie zapach tych perfum… wydaje mi sie, że już gdzieś o nich czytałam.

  15 stycznia 2018 at 19:13 Odpowiedz

Leave a Comment