to top

What is in my bag?

torebka guess ivanka trump okulary

I love watching YT movies where girls show contents of theirs bags. Women’s handbags can hide pretty nice treasures. I have to admit that the bigger bag I have, the more “miracles” I can throw into it 😀 That’s why I usually choose small bags to which I throw only phone, car keys, lip balm and payment card. Unfortunately, I am forced to choose slightly bigger bags to work so I can carry all necessary gadgets.

Uwielbiam oglądać na YT filmy, w których dziewczyny pokazują zawartość swoich torebek. Kobiece torebki potrafią skrywać naprawdę niezłe skarby. Muszę przyznać, że im większą mam torebkę, tym  więcej „cudów” potrafię do niej wrzucić 😀 Dlatego też najczęściej wybieram małe torebki, do których wrzucam telefon, kluczyki od auta, balsam do ust i kartę płatniczą. Niestety, na co dzień ,do pracy, jestem zmuszona wybierać nieco większe modele, które pomieszczą wszelkie niezbędne na co dzień gadżety.

42a

39a

36a

Let’s start with the main character of the post – the bag. The truth is that I repack the contents of my bag to another bag almost every day .People say that “Purses are like friends. You can never have too many”. True ! so to work I usually wear alternately three models – black, beige or gray. And probably this is the reason why I don’t carry too many things with me. Today I want to show you one of my favorite handbags – classic, black Guess bag, which is big enough to hold a lot of things and it has a lot of separate pockets so everything is where it should be. And the tidiness is the key for a perfectionist, even in a bag. Of course, as far as possible;) Well, let’s get started!

Zacznijmy od samej bohaterki – czyli torebki. Prawda jest taka, że prawie co dzień przepakowuję zawartość mojej torebki do innej. Ludzie mówią że „Torebki są jak przyjaciele. Nigdy nie ma ich za wiele”. Prawda ! więc do pracy noszę na zmianę zwykle 3 modele – czarny, beżowy lub szary. Z tego też pewnie względu, nie noszę ze sobą zbyt wielu rzeczy. Dzisiaj pokażę Wam jedną z moich ulubionych torebek– czarną, klasyczną torebkę Guess, która pomieści naprawdę sporo, do tego ma bardzo dużo oddzielnych komór, dzięki czemu wszystko jest na swoim miejscu. A porządek dla perfekcjonistki to rzecz kluczowa, nawet w torebce. Oczywiście, na ile to możliwe;) No to zaczynamy !

28a 45ab First things that I always throw into my purse are my phone, keys and wallet which also holds documents J It’s charming, powder rose wallet by Paulina Schaedel, which is large enough to hold a lot of cards and documents. Pierwszymi rzeczami, które zawsze wrzucam do torebki są telefon, klucze i portfel, w którym także trzymam dokumenty J Ostatnio jest to uroczy, pudrowy portfel Paulina Schaedel, który mieści sporo kart oraz  dokumenty.   16a

sukienka/dress BE by Bison Eveline

 

torebka/bag GUESS

 

buty/ shoes Renee.pl

 

okulary przeciwsłoneczne/sunglasses Ivanka Trump

 

zegarek Lorus

47a 53a Sponge bag I don’t like when all little things are everywhere in my bag so I keep them in a sponge bag. Keeping everything in one place has one more advantage – when I change my bag, it’s much easier to put a sponge bag in another purse than to bring out every single item one by one from the bottom of the bag. I choose only these make-up cosmetics that stay on my face for at least 8 hours. I haven’t used to touch up my makeup during the day, I only accept applying lipstick again or powder my nose;) Therefore, in my sponge bag is only: Chanel compact powder (I use it when I didn’t apply makeup at home and I apply quick makeup in the car: D but more often I use it as a big mirror;)), pressed powder  Diorskin Nude, Bell nude lip liner, lip balm, lipstick which I use on a given day. I also use handkerchiefs and moistened handkerchiefs to clean my hands in crisis situations;) I use Derma handkerchiefs that are natural and don’t cause allergies, so I can safely use them even when I take care on my little niece and she gets dirty while eating or playing. Kosmetyczka Nie lubię walających się po torebce drobiazgów, więc wszystkie trzymam je w kosmetyczce. Trzymanie wszystkiego w jednym miejscu ma jeszcze jeden plus – kiedy zmieniam torebkę, dużo łatwiej po prostu przełożyć taką saszetkę niż łowić kolejne drobne przedmioty z dna torby. Wybieram tylko te kosmetyki do makijażu, które przetrwają mój 8 godzinny dzień pracy. Nie mam w zwyczaju poprawiać w ciągu dnia makijażu oczu, akceptuję tylko starcie się szminki czy przypudrowanie nosa;) Dlatego w mojej kosmetyczce mam tylko: puder w kompakcie Chanel (używam go kiedy nie zdążę zrobić makijażu w domu i nakładam szybko makeup w aucie 😀 częściej używam go jako dużego lusterka;)), puder prasowany do poprawek Diorskin Nude,  konturówka Bell w odcieniu nude, balsam do ust, szminka, której używałam danego dnia. Do kosmetyczki wsuwam także chusteczki higieniczne oraz nawilżane chusteczki, którymi łatwiej jest wyczyścić dłonie w kryzysowych sytuacjach;) Używam chusteczek Derma, które są naturalne i nie powodują alergii, dlatego też bez obaw używam ich kiedy np. zajmuję się małą bratanicą, która podczas zabawy czy jedzenia może się ubrudzić;)

48a

I also have some hairpins and hairband – recently it’s Invisibobble. And of course, Tangle Angel hair brush – I have  classic, quite large version and I also want to buy smaller one which is perfect to put into handbags. Of course, I would choose this brush in light pink color;)

Additionally, my favorite YOPE hand cream which is light, absorbs incredibly quickly and leaves  beautiful scent on my hands. It also has lovely packaging. In my sponge bag there are also chewing gums – lately these whitening chewing gums with activated charcoal- Curaprox and painkillers with ibuprofen . I also have contact lens box and liquid, just in case;)

Mam też przy sobie kilka spinek i gumkę, ostatnio Invisibobble. Do tego oczywiście szczotka do włosów Tangle Angel – mam klasyczną, dość dużą wersję i intensywnie myślę, aby kupić także mniejszą, idealną do torebki. Wybrałabym oczywiście tę w jasnoróżowym kolorze;)

Do tego krem do rąk YOPE, który uwielbiam, bo jest lekki, niesamowicie szybko się wchłania i pozostawia na dłoniach piękny zapach. Do tego ma urocze opakowanie. W mojej kosmetyczce są także gumy do żucia  – ostatnio są to czarne, węglowe, wybielające zęby gumy Curaprox oraz środki przeciwbólowe z ibuprofenem. W kosmetyczce mam także pudełko na soczewki z płynem, na wszelki wypadek;)

56a

15a

7a

To my bag I also put tampons – I choose those safe for health, without chemical additives , without toxins by Ginger organic. I put them directly into my purse, because they have nice and neutral packaging. Among cosmetic things I also have perfumes in my bag.  I often use CK Reveal. I mentioned about my perfumes in the post about my favorites HERE. I like to wear them every day so I have them in small and handy 30 ml bottle.

Do mojej torebki wrzucam także tampony – wybieram te bezpieczne dla zdrowia, bez chemicznych dodatków, bez toksyn Ginger organic. Wrzucam je wprost do torebki, bo mają ładne neutralne opakowanie.

Z takich kosmetycznych rzeczy mam też w torebce perfumy, aktualnie najczęściej używam CK Reveal, o których pisałam Wam w moich ulubieńcach KLIK. Są dobre na co dzień i posiadam je w poręcznym i małym, 30 ml flakonie.

49a

33A

Notebook and pen

Very often during the day some ideas come to my mind and I have to quickly write them down because otherwise I will forget them. That’s why I always have a notebook and a pen with me. This beautiful black notebook comes from the MagixBox gift box but almost all the pages are written by me so I slowly looking for a new one.

Notatnik i pióro

Bardzo często w ciągu dnia wpadają mi do głowy pomysły, które jeśli ich nie zapiszę, to ulatują mi z głowy. Dlatego zawsze mam przy sobie notatnik i pióro. Ten piękny czarny zeszyt pochodzi z pudełka prezentowego MagixBox i jest już prawie cały zapisany, więc powoli rozglądam się za nowym:)

31a

Ipad (with application Kobo books for reading books)

I can’t imagine that there isn’t a book in my purse. Whenever I have a free time, e.g. in a cafe or waiting in a line to see a doctor or beautician I reach for something to read. Unfortunately, books take a lot of space in a bag, so when I’m out of home I  read e-books which I have on my iPad mini. Its size is more less like a notebook so it’s small J In addition, I use it also  as a mini computer – I can create  new posts or surf the internet;)
Also I always have eyeglasses and sunglasses with me in my bag.

Ipad (z aplikacją Kobo books do czytania książek)

W mojej torebce nie może zabraknąć książki. Zawsze kiedy mam wolną chwilę np. w kawiarni lub czekając w kolejce do lekarza czy do kosmetyczki sięgam po coś do czytania. Niestety książki zajmują sporo miejsca w torebce, dlatego poza domem sięgam po ebooki, które mam zapisane na iPadzie mini, który ma wielkość małego zeszytu J Dodatkowo służy mi jako mini komputer – mogę z jego pomocą stworzyć nowy post lub posurfować po sieci;)

W mojej torebce nie może zabraknąć też okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych

16a

I am curious how does it look in your case and what do you have in your bag?. Let me know what you always take with you :).

Jestem ciekawa jak to wygląda u Was i co jest w Waszych torebkach. Dajcie mi znać bez czego Wy nie możecie się obejść  pakując swoją torebkę:)

46a

EvelineBison

 • Iwona Gold

  Masz bardzo ładną torebkę – jest bardzo w moim guście:).
  Mój flakon Reveal jest jeszcze mniejszy (poj. 15 ml):).
  W mojej torebce z kosmetycznych rzeczy zawsze jest korektor i błyszczyk bądź pomadka.

  15 września 2017 at 16:25 Odpowiedz
 • Ewa Macherowska

  Kochana, ta sukienka jest dla Ciebie stworzona! ;*

  15 września 2017 at 17:30 Odpowiedz
 • Radi

  I love your chic bag!!! Thanks for sharing what’s inside of it. I always like to have hand lotion and lipstick in mine.
  So in love with your heels.

  http://www.fashionradi.com

  16 września 2017 at 02:22 Odpowiedz
 • Anya Dryagina

  Your bag is fabulous! I really love this look!
  http://www.recklessdiary.ru

  16 września 2017 at 04:03 Odpowiedz
 • Emmi

  Lovely post! Your style is everything, I always get so much inspiration from your blog <3
  Is your everyday main job psychologist?

  16 września 2017 at 08:21 Odpowiedz
 • Anna piekneperfumy

  Ja noszę w torebce portfel, klucze, leki oraz kosmetyki – kilka różnych pomadek, krem do rąk, żel do rąk BBW, gumkę do włosów też;). W pracy mam mini kosmetyczkę a w niej puder, pędzel, pomadki, kredkę do oczu i korektor, więc nie muszę nosić ich w torebce. I całe szczęście bo ważyłaby tonę;)

  16 września 2017 at 11:16 Odpowiedz
 • Tynka

  Bo damska torebka to takie druga równoległa rzeczywistość z nieskończoną ilością miejsca :Phaha

  16 września 2017 at 16:51 Odpowiedz
 • 30plus blog

  Wspaniale wyglądasz w tej sukience :)

  16 września 2017 at 17:43 Odpowiedz
 • Justyna

  W zasadzie w mojej torebce znajdują się podobne rzeczy… hmmm… nie mam jednak tak ładnej torebki :)!!!
  Pięknie wyglądasz :)!!!

  16 września 2017 at 19:47 Odpowiedz
 • Alice

  U mnie w torebce panuje minimalizm gdyż nie lubię dużo nosić ze sobą. Wyglądasz niezwykle wytwornie w tej stylizacji, piękną masz sukienkę :-)

  16 września 2017 at 20:53 Odpowiedz
 • babaluccia

  You are so chic my dear !!Lovely items
  To me COCO CHANEL

  16 września 2017 at 22:07 Odpowiedz
 • AnetaO

  W mojej torebce zawsze noszę portfel, klucze, perfumy, notatnik i długopis, tabletki przeciwbólowe i książkę.
  Wyglądasz niezwykle elegancko w tej sukience :)

  17 września 2017 at 07:44 Odpowiedz
 • Kinga K.

  U mnie w torebce jest niemalże wszystko 😀 Cudnie wyglądasz ♥

  17 września 2017 at 11:31 Odpowiedz
 • Adriana Style

  Zawartość mojej wygląda podobnie do Twojej oczywiście bez soczewek kontaktowych i ipada – wszystko czego potrzebuje mam w telefonie :) Śliczny ten Twój portfel. Zapraszam do mnie na wyprzedaż szafy, może coś wpadnie Ci w oko Adriana Style

  17 września 2017 at 12:07 Odpowiedz
 • Monika

  Muszę Ci się przyznać, że też uwielbiam posty/filmiki, w których mogę zobaczyć, co inne dziewczyny mają w swoich torebkach. 😀 Ja obowiązkowo muszę mieś balsam do ust, chusteczki, telefon, plasterki (nie wiadomo kiedy buty postanowią natrzeć mi stopy), portfel i dokumenty. :)

  17 września 2017 at 15:54 Odpowiedz
 • Sakurakotoo

  U mnie w torebce jest zawsze minimalistycznie – nie lubię gdy jest zbyt ciężka, dlatego najczęściej stawiam na portfel, dokumenty oraz kilka niezbędnych kosmetyków, chusteczki, miętowa guma, grzebień i woda do picia :)

  Zapraszam na koreańskie rozdanie u Sakurakotoo ❀ ❀ ❀

  17 września 2017 at 22:01 Odpowiedz
 • Sabrina

  Ale świetna torba :)

  18 września 2017 at 00:16 Odpowiedz
 • Kashayas

  Great outfit and It’s always fun to see what others have in their bag. :-)

  18 września 2017 at 21:21 Odpowiedz
 • Jak pięknie być kobietą

  W mojej torebce panuje ogólnie minimalizm – mam tam portfel, ew klucze, husteczki i mini-kosmetyczkę, ale wszystko to przykryte warstwą ulotek i paragonów, które z minimalizmu robią chaos 😀

  18 września 2017 at 22:53 Odpowiedz
 • Lamodalena

  Stonowany aczkolwiek bardzo elegancki look :) a Twoja torebka to skarbnica!!! :)

  19 września 2017 at 09:49 Odpowiedz
 • Swisstwins

  Such a great Post<3
  YOu look amazing.
  Kiss
  http://www.swisstwins.ch/

  19 września 2017 at 11:41 Odpowiedz
 • ROKSI

  Lubię duże torebki 😉
  Odpowiedziałam na Twój komentarz u mnie na blogu – zapraszam <3

  19 września 2017 at 14:12 Odpowiedz
 • Ewelina Bauer

  torebka piękna- klasyczna, elegancka i faktycznie pojemna 😉
  mimo tego, że jest idealna, to jednak to od Ciebie trudno oderwać wzrok 😉

  19 września 2017 at 15:49 Odpowiedz
 • Vika

  Thanks for the great post! Have a nice day)

  19 września 2017 at 21:28 Odpowiedz
 • Karyn.pl

  Oooo wow co za stylizacja zachwycasz :*

  Buziaki:*
  http://WWW.KARYN.PL

  20 września 2017 at 10:03 Odpowiedz
 • Agnieszka

  Faktycznie same cuda w tej Twojej torebce! <3 no i sama bohaterka, tez cudna! :)

  21 września 2017 at 09:23 Odpowiedz
 • czerwonafilizanka

  sukienka fajna, lakier do paznokci super

  22 września 2017 at 01:52 Odpowiedz
 • Vika

  As usual interesting post! Thanks a lot for sharing)

  25 września 2017 at 21:42 Odpowiedz
 • Fashionelja

  Piękna torebka w ponadczasowym stylu <3

  26 września 2017 at 06:47 Odpowiedz
 • Diane Fashion

  Ta torebka jest wspaniała! <3 Klasyka!

  26 września 2017 at 12:44 Odpowiedz
 • Natassia Crystal

  Your stunning figure makes pretty much any dress look good! :)

  Love those stiletto heels! :)

  YouTube | Blog: Geekette in High Heels | Instagram

  27 września 2017 at 15:02 Odpowiedz
 • Joanna

  Swietny post Kochana. A sukienka naprawde bombastycznie na Tobie wyglada. Sciskam Cie – buzi

  5 października 2017 at 20:37 Odpowiedz
 • Milana Travis

  Thank you very much for your blog.

  I enjoyed reading this article.

  25 października 2017 at 10:06 Odpowiedz

Leave a Comment