to top

My spring essentials

This year combining spring clothes is really easy for me. For a long time, I have been creating very simple base wardrobe which will help me to survive and make me satisfied not only for one season. With oncoming spring I only add some new accessories, some gadgets and the base which I already have 🙂 What is on my spring essentials list? Check it ! 
W tym roku kompletowanie wiosennej garderoby jest dla mnie naprawdę łatwe. Od dłuższego czasu tworzę bardzo prostą, bazową zawartość szafy, która pomoże mi przetrwać w zadowoleniu nie tylko jeden sezon, dlatego wraz ze zmianą pory roku wymieniam tylko akcesoria, kilka gadżetów, a bazę po prostu już mam 🙂 Co znajduje się zatem na mojej wiosennej liście must have? Sprawdźcie sami !

24a 18b

1)Sunglasses
How to survive first sunny days without sunglasses? Especially if you drive a car, sunglasses are necessary in spring. I have some of my favorite pairs of glasses from past seasons: Aviator Classic sunglasses, elegant sunglasses, but all the time some cool models tempt me and I think soon I will show you my new pair of sunglasses.
2) Baseball Cap
I’ve recently liked this head cover. I discovered it after acid exfoliation treatment in the beauty salon, when I had to protect my face from the sun on my way home . Then I discovered that this is a very life saving accessory. Today’s cap belongs to my husband, but I guess he has already come to terms with the loss of it 😉
David Wright said: “Baseball caps never go out of style and are easy to wear. Beyond baseball, beyond sports, I really do think a baseball cap is for everyone”. The funny thing is that I wouldn’t agree with him in the past, but now I can’t deny he is right. I definitely say YES to baseball caps .

1) Okulary przeciwsłoneczne
Jak przetrwać pierwsze słoneczne dni bez okularów? Zwłaszcza jeśli prowadzicie auto, okulary w wiosennym okresie są konieczne. Mam kilka moich ulubionych par okularów sprzed kilku sezonów: klasyczne aviatory, eleganckie muchy, ale cały czas kuszą mnie jakieś odjechane modele i myślę, że niedługo zaprezentuję Wam mój nowy nabytek:)
2) Czapka z daszkiem
Niedawno polubiłam się z takim nakryciem głowy. Odkryłam je po zabiegu eksfoliacji kwasami w salonie kosmetycznym, kiedy wracając do domu musiałam osłonić twarz przed promieniami słonecznymi. Wtedy odkryłam, że jest to niesamowicie ułatwiający życie dodatek, a do tego bardzo twarzowy 🙂 Czapka z dzisiejszego wpisu należy do mojego męża, ale już chyba pogodził się ze stratą;)
David Wright powiedział: „Czapki z daszkiem nigdy nie wychodzą z mody i są łatwe do noszenia. Poza baseballem, poza sportami naprawdę uważam że czapka z daszkiem jest dla każdego”. Zabawne jest to że w przeszłości nie zgodziłabym się z nim, ale teraz nie mogę zaprzeczyć że nie ma racji. Zdecydowanie mówię TAK czapką z daszkiem .

sudio sweden 28ab

3) SUDIO Sweden Bluetooth Earphones
Spring is the time when after winter I am hungry for outdoor activities. I sometimes give up my car and for example go for a little shopping on foot. This is the perfect time for me to listen my favorite podcasts. I wrote you about them in THIS post. In such situations perfect are Bluetooth earphones by SUDIO SWEDEN. I don’t have to worry about tangled wires, because SUDIO SWEDEN bluetooth earphones are in a very feminine and handy case. For such a pedant like me is a great solution because I can put my earphones in the bag without fear that they will get tangled or they will lose among other small gadgets 😉
Attention: I have 15% discount on all products by @Sudio Sweden with code: EVELINE15

3) Słuchawki bezprzewodowe SUDIO Sweden
Wiosna to czas, kiedy po zimowych miesiącach jestem spragniona aktywności na powietrzu. Zdarza mi się wtedy porzuci auto i np. wybrać się po drobne zakupy pieszo. Jest to dla mnie idealny czas na posłuchanie ulubionych podcastów, o których pisałam Wam w TYM poście. Idealnie do tego sprawdzają się bezprzewodowe słuchawki od SUDIO SWEDEN. Nie musimy martwić się o poplątane kable, bo słuchawki bluetooth SUDIO SWEDEN mieszczą się w niezwykle kobiecym i poręcznym etui. Dla takiej pedantki jak ja to świetne rozwiązanie, mogę wrzucić swoje słuchawki do torebki bez obawy, że kable poplączą się czy zgubią w gąszczu innych drobiazgów;)
UWAGA: na hasło EVELINE15 otrzymacie zniżkę na wszystkie produkty SudioSweden.

sudio sweden earphones sudio sweden 2a 1a

4) Comfortable shoes
Finding shoes that are so comfortable that you can wear them all day and additionally they look nice and stylish is not an easy task. Unless we talk about sneakers – those from my today’s post look great (if I can wear loose outfit) and they are very comfortable. Gray sneakers go well with most of my bright spring clothes , so I think they will appear on my blog again . Besides, I am looking for nude sneakers, so if you have any tips where I can get them, definitely let me know in your comments!
5) Bright colors and pastels
I love black colour and I wear it all winter, so with the oncoming of spring I hide all dark clothes deep in my wardrobe with no regrets. Bright shades: beige, cream, off white, powder pink , nude, whole range of pastels. I think they look beautiful on bright, sunny days and they are very feminine. I can’t imagine spring season without my bright skinny jeans and blouses in white and various delicate colors.

4) Wygodne buty
Znalezienie butów, które są na tyle wygodne, że można w nich spędzić cały dzień i przy tym będą prezentowały się atrakcyjnie wcale nie jest łatwym zadaniem. Chyba, że mówimy o trampkach – te z dzisiejszego wpisu świetnie wyglądają ( o ile mogę pozwolić sobie na luźny strój) i są bardzo wygodne. Szary kolor pasuje do większości moich jasnych ubrań na wiosnę, dlatego też myślę, że jeszcze nie raz pojawią się na moim blogu. Oprócz tego teraz poluję na inne sportowe obuwie w moich ulubionych odcieniach nude. Jeśli macie jakieś swoje typy, gdzie mogłabym znaleźć takie buty, koniecznie dajcie mi zna w komentarzach!
5) Jasne kolory i pastele
Kocham czerń, ale nosząc ją na okrągło zimą, wraz z nadejściem wiosny bez żalu chowam wszystkie ciemne stroje w głębsze partie mojej szafy. Jasne odcienie : beże, krem, złamana biel, pudrowe odcienie, nude, cała gama jasnych pasteli. Myślę, że pięknie wyglądają one w słoneczne dni, są do tego bardzo kobiece. Nie mogę sobie wyobrazić sezonu wiosennego bez moich jasnych rurek i bluzek w białych i delikatnych barwach.

31a 39b21a

spodnie/ pants Bershka

bokserka/ t-shirt Mango

kardigan/cardigan F&F

trampki/sneakers BigStar

czapka/cap from my husband’s closet

naszyjnik/necklace Coccola.pl

słuchawki/earphones Sudio Sweden

I can’t imagine spring without these pieces of clothing. (Okay, and without some more items;)). I am curious what is on your spring essentials list? 

Nie wyobrażam sobie wiosny bez tych części garderoby(no i pewnie bez jeszcze paru innych) 😉 Jestem ciekawa co znajduje się na Waszej liście wiosennych niezbędników?

19c

EvelineBison

 • Anna piekeperfumy

  Zawsze piękna:) Nawet na sportowo wyglądasz cudownie:)

  4 maja 2017 at 20:45 Odpowiedz
 • Kashayas

  Cute outfit for spring

  4 maja 2017 at 21:34 Odpowiedz
 • malwina m

  Jak zawsze wyglądasz perfekcyjnie. Ja wiosną też lubię wygodę, także trampki, kardigany jak najbardziej,bez okularów też by się nie obeszło.Pozdrawiam!

  4 maja 2017 at 22:00 Odpowiedz
 • Tommy

  Przyłączam się do moich poprzedników w komentarzach. Super stylizacja. Całkowita odmiana… a jednak dalej pięknie. Osobiście nie przepadam za tego typu modą, ale to co nam tutaj zaprezentowałaś pozwoliło mi inaczej spojrzeć na luźny sportowy styl. Najbardziej spodobało mi się zdjęcie 13ab. Pozdrawiam.

  4 maja 2017 at 22:33 Odpowiedz
 • Irreplaceable fashion

  Super Ci w szarościach:) Jak zawsze pięknie wygladasz:*

  4 maja 2017 at 23:01 Odpowiedz
 • Testaworld

  Przepięknie wyglądasz w tej stylizacji 🙂

  4 maja 2017 at 23:50 Odpowiedz
 • Diana

  Good pictures and the outfit is very comfortable, have a good day

  http://elegant-e.blogspot.com/

  5 maja 2017 at 04:59 Odpowiedz
 • Celina Z

  I love that pale blue hat. You look so cute.

  5 maja 2017 at 06:03 Odpowiedz
 • Agnieszka

  Cudowny look! Uwielbiam takie zwyklaki, ktore swietnie sprawdzaja sie na codzien! 🙂

  5 maja 2017 at 08:33 Odpowiedz
 • magda-domowy klimacik

  Jak zawsze wyglądasz rewelacyjnie 🙂
  Miłego dnia 🙂

  5 maja 2017 at 09:34 Odpowiedz
 • Nippi

  Nie jestem fanką sportowego stylu ale w Twoim wydaniu podoba mi się jak najbardziej, jestem na tak. Uwielbiam szarości 🙂

  5 maja 2017 at 12:07 Odpowiedz
 • Chatchii

  Girl, you are so wonderful! Even in sneakers and loose cardigan. Just pure beauty. Have a nice day!

  5 maja 2017 at 14:14 Odpowiedz
 • Ewa Macherowska

  Uwielbiam Cię w tej stylizacji! 🙂

  5 maja 2017 at 15:30 Odpowiedz
 • Tynka

  ZDROWE PODEJŚCIE TO MĄDRE PODEJŚCIE! 🙂 klasyki zawsze najlepsze. Ja zainwestowałam w dwie pary okularów, ale noszę korekcyjne więc więcej mi nie trzeba. Czapka w sumie przydałaby mi się jakaś fajna, tramposzki mam więc jestem gotowa haha. a look mega <3

  5 maja 2017 at 23:28 Odpowiedz
 • Aneczkablog

  Mam tę same słuchawki i jestem bardzo zadowolona 🙂

  6 maja 2017 at 05:42 Odpowiedz
 • Annka

  Ja to będę zawsze powtarzać chyba, że jesteś straszną szczęściarą, że możesz nosić i trampeczki jak nastolatka i garsonki jak dojrzała kobieta i zawsze wyglądasz stosownie. Nie każdy typ urody może sobie pozwolić na takie skrajne style. Ja wyglądam potwornie infantylnie w takim zestawie i już dawno się pożegnałam z takimi sportowymi stylizacjami;) Pięknego weekendu!

  6 maja 2017 at 11:44 Odpowiedz
 • Alice

  Bardzo fajny i konkretny post. Moim niezbędnikiem tej wiosny są okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem 50, wygodne obuwie również 😉 Udanego weekendu!

  6 maja 2017 at 15:31 Odpowiedz
 • Sakurakotoo

  Bardzo fajna stylizacja – również staram się kupować bardziej uniwersalne rzeczy, które będą nadawały się do noszenia przez co najmniej kilka sezonów 😛

  Sakurakotoo ❀ ❀ ❀

  6 maja 2017 at 17:16 Odpowiedz
 • makrouszkodzenia

  Przepiękny kolor czapki! mam ją w kolorze czarnym! 🙂
  pozdrawiam,makrouszkodzenia.blogspot.com

  6 maja 2017 at 17:18 Odpowiedz
 • Paulina Bąk

  Uwielbiam te słuchawki 🙂

  6 maja 2017 at 17:43 Odpowiedz
 • Ariadna Majewska

  Śliczne paznokcie

  6 maja 2017 at 23:07 Odpowiedz
 • Miguel Gouveia

  Thanks dear 😀

  Nice sellection 😀 Love your essentials!

  NEW TIPS POST | 5 TIPS FOR PERFECT FEET.
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me 😀

  7 maja 2017 at 08:47 Odpowiedz
 • Kathy Leonia

  wyglądasz jak 18-nastka;)

  7 maja 2017 at 12:04 Odpowiedz
 • sandicious

  zakochałam się w tym zestawie! Uwielbiam cię w wersji eleganckiej, ale w takiej sportowej również Ci pięknie!

  7 maja 2017 at 17:15 Odpowiedz
 • AnetaO

  Bardzo fajny post! Ja ostatnio polubiłam wygodne zestawy.
  Jesteś piękną kobietą, która cudownie wygląda zarówno w eleganckich jak i sportowych stylizacjach 🙂

  7 maja 2017 at 19:17 Odpowiedz
 • Lusia

  Ja też potrzebuję zawsze wygodnych butów. To mój zdecydowany must have! 🙂
  http://justlittlewhiner.blogspot.com/

  7 maja 2017 at 21:16 Odpowiedz
 • Tijana

  amazing post as usual 🙂
  have a nice week! 🙂

  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  7 maja 2017 at 22:25 Odpowiedz
 • Marionetka Mody

  Jestem absolutnie zachwycona makijażem!

  8 maja 2017 at 11:01 Odpowiedz
 • Exality

  swietny ten kardigan <3 wygląda na mega milutki!

  8 maja 2017 at 11:20 Odpowiedz
 • Fashionelja

  Te słuchawki są genialne, ja nie mogę się rozstać ze swoimi 🙂

  8 maja 2017 at 11:36 Odpowiedz
 • Lola

  beautiful!
  INTERNATIONAL 100$ GIVEAWAY! check out: YOUNG BLOG

  8 maja 2017 at 16:05 Odpowiedz
 • MADAME LIPSTICK

  WOW! Ale fajna stylóweczka! Na sportowo, ale i sexi 🙂 SUPER!!!

  8 maja 2017 at 19:21 Odpowiedz
 • Szmaragd

  Pięknie! Kochana wyglądasz fantastycznie 😉

  8 maja 2017 at 21:33 Odpowiedz
 • ROKSI

  Też mam te słuchawki 😉

  10 maja 2017 at 22:11 Odpowiedz

Leave a Comment