to top

9 Powerful Affirmations We Should Say to Ourselves This Year

Hi 🙂

One of the most common New Year’s resolutions is a healthy lifestyle and regular exercises. Our brain is like muscles, and like any muscle in the human body it needs exercises to gain strength. And like in case of  body – exercises must be regular. Positive affirmations, is one of the easiest and the most effective tools that we can use for this purpose. Filling your mind with positive affirmations works like fuel in a car. From time to time, I post a few of my favourite quotes on my blog, I like “feeding” my mind with such positive sentences. I have recently come across a great, inspiring book –  “1000+ Little Things Happy, Successful People Do Differently” (Marc and Angel Chernoff ) and I decided to choose some quotes for you. I hope they will also be  interesting for you.

Cześć 🙂

Jednym z najczęstszych noworocznych postanowień jest zdrowy styl życia i ćwiczenia. Nasz mózg jest jak mięśnie, i jak każdy mięsień w ludzkim ciele, wymaga ćwiczeń, aby móc się wzmocnić. I tak jak w przypadku ciała – ćwiczenia te muszą być regularne. Pozytywne afirmacje, to jedna z najprostszych i najbardziej skutecznych narzędzi, które możemy wykorzystać w tym celu. Wypełnienie umysłu pozytywnymi afirmacjami działa jak paliwo w baku auta. Co jakiś czas wstawiam na blog kilka moich ulubionych cytatów, lubię „karmić” mój umysł takimi pozytywnymi zdaniami. Ostatnio natknęłam się na świetną, inspirującą książkę „1000+ Little Things Happy Succesful People  Do Differently” (Marc i Angela  Chernoff)  i wybrałam dla Was kilka cytatów. Mam nadzieję, że także dla Was będą interesujące.

16ab-horz 24ab-horz 29a

1.“ The biggest and most complex obstacle I will ever have to overcome is my mind. If I can overcome that, I can overcome anything.”

2.“ I cannot control exactly what happens in life, but I can control how I respond to it all.  In my response is my greatest power.”

3.“I will stop focusing on how stressed I am and remember how blessed I am. Complaining won’t change my reality, but a positive attitude will.”

 4.“ Being positive does not mean ignoring the negative.  Being positive means overcoming the negative.  There is a big difference between the two.”

 1. „Największą i najbardziej złożoną przeszkodą jaką kiedykolwiek musiałem pokonać był mój umysł. Jeśli potrafię to pokonać, pokonam wszystko.”
 2. „Nie mogę kontrolować dokładnie tego co się wydarzy w moim życiu, ale mogę kontrolować jak na to zareaguję. Moja odpowiedź jest moją największą mocą.”
 3. „Przestanę narzekać jak bardzo jestem zestresowana i będę pamiętać jak bardzo błogosławiona jestem. Narzekanie nie zmieni mojej rzeczywistości, ale pozytywne nastawienie tak.”
 4. „Bycie pozytywnie nastawionym nie oznacza ignorancji negatywnych aspektów. Bycie pozytywnym znaczy pokonywanie negatywów. A to jest duża różnica,”

21ab-horz 35d2q-horz

płaszcz/coat KaviLook

spódnica/skirt Atelier Edith

sweterek/sweater Atelier Edith

torebka/bag Fabiola

buty/boots Deezee.pl

czapka/beanie Kamea

5.“I am not a product of my circumstances. I am a product of my decisions. It’s about not letting my fear decide my future.”

6.“ I will get back up.  Again, and again.  The faster I recover from setbacks, the faster I’ll get to where I’m going in life.”

7.“ Instead of getting angry, I will find the lesson.  In place of envy, I will feel admiration.  In place of worry, I will take positive action.  In place of doubt, I will have faith..”

8.“There’s nothing selfish about self-care and self-love. I can’t give what I don’t have. When I enrich my own life, I’ll be life-giving to others too.”

9.“I will focus on making myself better, not on thinking I am better.”

Do you agree with these affirmations? For me, they are nothing new, but they remind me  what is important and when my level of activity or positivity is lower – I like “recharge” myself with help of these sentences 🙂 Have a nice day!

 

 5.“Nie jestem wytworem zbiegów okoliczności. Jestem produktem moich decyzji. Chodzi o to, aby nie pozwalając, żeby mój strach decydował o mojej przyszłości.”

6.”Będę się podnosić. Znowu i znowu. Im szybciej podniosę się po niepowodzeniach, tym szybciej będę tam, dokąd zmierzam w życiu. ”

7.”Zamiast się złościć, wyciągnę z tego lekcję. Zamiast zawiści, będę czuć podziw. Zamiast martwić, będę podejmować pozytywne działania. W miejsce zwątpienia będę mieć wiarę. ”

8.„Nie ma nic egoistycznego w dbaniu o siebie i miłości własnej. Nie mogę dać tego, czego nie mam. Kiedy wzbogacę swoje życie, będę mogła ożywić i życie innych.”

9.„Skupię się na byciu lepszą, nie na myśleniu, że jestem lepsza.”

Zgadzacie się z tymi afirmacjami? Dla mnie nie są one nowością, ale przypominają mi o tym co ważne i kiedy poziom mojej aktywności lub pozytywności spada – lubię „doładować” się nimi 🙂 Miłego dnia!

10ab

EvelineBison

 • Eni Abeni

  So beautiful shooting Eveline! Love your skirt and your amazing shoes!!! Kisses from Italy and thank you for your visit,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  Eniwhere Fashion Facebook

  10 stycznia 2017 at 22:51 Odpowiedz
 • malwina m

  Pięknie wyglądasz w takich kolorach. Ciekawy post.

  10 stycznia 2017 at 23:07 Odpowiedz
 • ADSTRANGER

  Jesteś cudowna *-*

  11 stycznia 2017 at 10:23 Odpowiedz
 • style-of-secret

  U mnie w tym roku bez żadnych postanowień, bo już sama słowo “postanowienie” dosyć nie realnie brzmi… :/ zastanawia mnie ta moda na wielkie postanowienia w Nowy Rok, dlaczego ludzie nie mają takich postnowień w czerwcu czy lipcu, tylko akurat na Nowy Rok ? bo taka chyba moda, a po miesiącu i tak o nich zapominają 😛 hehe

  kochana wyglądasz fenomenalnie!
  boskie botki i spodniczka <3

  buziaki :*
  Daria

  11 stycznia 2017 at 11:24 Odpowiedz
 • PAULYENN

  jak bardzo uwielbiam kolor khaki tak pokochałam Twoją stylizację! jest piękna, a każdy dodatek jest świetnie do niej dobrany! 🙂

  11 stycznia 2017 at 14:42 Odpowiedz
 • Ewa Macherowska

  Pięknie wyglądasz 😉

  11 stycznia 2017 at 20:12 Odpowiedz
 • Anka

  Cudnie! Jesteś ogromną szczęściarą – w czapce Ci pięknie, pasują Ci okulary – szczęściara!! 🙂

  12 stycznia 2017 at 12:43 Odpowiedz
 • Tynka

  8 punkt jest.. w punkt. To takie prawdziwe. Ciężko dawać szczęście i motywacje innym gdy sami jej nie mamy.

  12 stycznia 2017 at 15:34 Odpowiedz
 • Anna piekeperfumy

  Pięknie wyglądasz, ale to u Ciebie codzienność;) Mądre afirmacje,, pozytywne myśli i nastawienie do życia są super ważne.

  12 stycznia 2017 at 19:32 Odpowiedz
 • ann

  Prześliczny zestaw:) Spódniczka sie super, a czapka bardzo Ci pasuje 🙂

  12 stycznia 2017 at 20:34 Odpowiedz
 • Zoya

  cudownie wyglądasz<3

  12 stycznia 2017 at 23:01 Odpowiedz
 • AnonimowyOn

  jezuu, co za nogi!

  13 stycznia 2017 at 08:40 Odpowiedz
 • AnetaO

  Ciekawy post!
  Płaszcz jest śliczny. Pięknie Ci w takich kolorach 🙂

  13 stycznia 2017 at 16:07 Odpowiedz
 • Wearowska

  Wow ! Poprostu cudownie się prezentujesz. Bajeczny makijaż 🙂 🙂
  POzdrawiam
  http://wear-owska.blogspot.com/

  16 stycznia 2017 at 12:11 Odpowiedz
 • My way of...

  Moja ulubiona stylizacja! Pięknie!

  24 stycznia 2017 at 21:16 Odpowiedz

Leave a Comment