to top

Souvre, Kuracja “Zdrowe Włosy”

Souvre

Zapewne nie raz słyszeliście, żeby nie oceniać książki po okładce, albo żeby nie wysnuwać pochopnych wniosków. Ja to doskonale wiem, ale i tak zdarza mi się złapać siebie na tym, że właśnie oceniłam coś zbyt szybko. Często wzbraniałam się przed zakupem jakiegoś taniego kosmetyku, bo nie wierzyłam w jego działanie lub szybko ulegałam pokusie w przypadku luksusowego kosmetyku (w psychologii to się nazywa „efekt aureoli”)licząc, że działanie będzie również fantastyczne. Co prawda wielokrotnie sięgałam po kosmetyki oparte na kolagenie, bo moja skóra bardzo je polubiła, ale…szampon czy odżywka z kolagenem nie przekonywały mnie. W końcu trzymam taki preparat na włosach moment. Bardziej wierzyłam w działanie kolagenu przyjmowanego wewnętrznie. Zresztą, jeśli chodzi o produkty do włosów, to rzadko kiedy doznaję efektu „wow”. Możliwe, że ze względu na to, że moje włosy nie przysparzają mi wielu problemów, nie przywiązuje aż tak ogromnej wagi do ich pielęgnacji jak np. w przypadku pielęgnacji skóry twarzy, która jest bardzo wymagająca. Stwierdziłam, że szampon do włosów, to szampon – detergent, którego zadaniem jest oczyszczenie  włosów i skóry głowy i ..tyle.

Probably you have already heard, that you shouldn’t judge a book by its cover, or don’t  jump to conclusions. I know it very well, but it happens that I judge something too quickly. I often  refrained from buying some cheap cosmetics, because I don’t believe they work or simply  I’m tempted by luxury cosmetics (in psychology it is called “halo effect”), hoping that their action will be fantastic. It is true that I repeatedly reached for collagen cosmetics because my skin likes this ingredient, but … shampoo or conditioner with collagen didn’t convince me. I just have such hair product for a moment on my hair. I more believe in the action of collagen supplements. Besides, I rarely experience the “wow” effect, when it comes to hair products. My hair isn’t problematic so I don’t pay as much attention to their care as for facial skin care, which is very demanding. For me  shampoo is shampoo – detergent, whose task is to clean my hair and ..that’s all. 

33b

Przez wiele lat używałam profesjonalnych produktów fryzjerskich i efekty były podobne do tych, które uzyskiwałam gdy stosowałam popularne produkty dostępne w drogerii czy markecie. Więc nie oczekiwałam wiele. Umyłam włosy, nałożyłam odżywkę i żel kolagenowy i …. doznałam szoku. Jeśli chcecie wiedzieć dlaczego – zapraszam Was do dalszej części postu.

I used professional hair products for many years and effects were similar to those that I got after using popular products available at a drugstores or supermarkets. So I didn’t expect much. I washed my hair, I applied  conditioner and collagen gel, and …. I got shock. If you want to know why – then read  rest of my post.

15-horz

Kuracja  Zdrowe włosy (dostępna TU )

W skład Kuracji – Zdrowe włosy  wchodzą 3 kosmetyki:

Kolagen naturalny GRAPHITE – 100 ml (wystarcza na 30 zabiegów)

Szampon kolagenowy -200ml (wystarcza na 30 zabiegów)

Odżywka kolagenowa – 200ml (wystarcza na 30 zabiegów)

Treatment  Healthy Hair
The treatment – Healthy Hair includes 3 cosmetics:
Natural Collagen GRAPHITE – 100 ml (enough for 30 treatments)
Collagen shampoo  -200ml (enough for 30 treatments)
Collagen Conditioner – 200ml (enough for 30 treatments)

25
43b

Obietnice producenta:  Uzyskaj efekt wyjątkowo gładkich i zdrowo wyglądających włosów dzięki kuracji Zdrowe włosy. Dzięki zawartej w produktach Souvre Internationale aktywnej keratynie szybko odbudujesz uszkodzenia struktury włosów, dogłębnie je regenerując i wzmacniając ich barierę ochronną. Kolagen głęboko zregeneruje i odżywi skórę głowy nadając włosom zdrowy wygląd i piękny połysk. Pozostałe składnik aktywne, ekstrakt z miodu i jedwabiu oraz D-Pantenol wpłyną pozytywnie na sprężystość i witalność Twoich włosów. Kuracja szczególnie polecana jest osobom, które posiadają słabe i łamliwe włosy, zniszczone promieniami UV lub zabiegami fryzjerskimi.

Manufacturer’s promises: Get the effect of ultra -smooth and healthy- looking hair with treatment called “Healthy hair”. Thanks to active keratin contained in Souvre Internationale products you will quickly rebuild damaged hair structure, deeply regenerate your hair and enhance its protective barrier. Collagen deeply regenerates and nourishes the scalp so you will get healthy- looking and shiny hair. Other active ingredients: honey extract, silk extract , and D-panthenol have a positive impact on hair elasticity and vitality. Treatment is recommended for weak and brittle hair, UV damaged hair or hair damaged by hairdressing treatments.

4ab-horz

Czym był spowodowany mój szok?

a)Tym, że moje włosy wypadły?

b)Tym, że były szorstkie?

c)Tym, że drogie preparaty nie zrobiły nic z włosami?

d) Tym, że kosmetyki przywróciły gładkość i blask jakiego nawet nie oczekiwałam?

Jeśli Wasza odpowiedź jest inna niż „d”, to źle trafiliście;) Byłam w szoku, bo te produkty naprawdę odmieniły (na plus) stan moich włosów.

What caused my shock?
a) my hair fell out?
b) my hair was rough?
c) expensive preparations didn’t do anything with my hair?
d) cosmetics restored smoothness and radiance of my hair which I even didn’t expect?


If your answer is different than “d”, you’re wrong;) I was surprised, because these products really changed condition of my hair.
This change was of course positive.

26-horz 27-horz 40b

Już po 1 zabiegu moje włosy stały się tak gładkie, śliskie i pełne blasku, a do tego pełne objętości, jak w czasach, kiedy ich ani nie farbowałam, ani nie rozjaśniałam. Nie jest to takie silikonowe wygładzenie, jakie otrzymamy po  odżywce  czy olejku z dużą zawartością silikonów. Nie, to taki efekt gładkich włosów jakie mają dzieci :) Muszę Wam powiedzieć, że już zapomniałam, że moje włosy mogą tak wyglądać! Zwykle preparaty, które wygładzają włosy obciążają je i prostują, co w efekcie przekłada się na przyklapnięte włosy. Z kolei preparaty zwiększające objętość nie dają wystarczającego blasku. W przypadku tych produktów otrzymujemy włosy mocno odbite od nasady, i jednocześnie bardzo błyszczące i śliskie. Preparaty nie powodują u mnie szybszego przetłuszczania się włosów. Nie mam także problemów z pofalowaniem ich (nawet bez użycia ciepła). Jestem oczarowana działaniem tych kosmetyków ! Efekty możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

After one treatment my hair became really smooth, slippery, shiny and  full volume, like when I didn’t dye or lighten it. It’s not  a silicone smoothing, which you get when you apply conditioner or essential oil with high content of silicones. No. This is the effect of smooth hair like children’s hair. I have to tell you that I forgot that my hair can look like that! Smooth hair products usually  straight your hair and make it heavy. It gives flat hair effect. On the other hand, volumizing hair products don’t add enough shine to your hair. In case of these products  you get voluminous, shiny and slippery hair. Cosmetics don’t make your hair greasy faster. I also don’t have  problems with make my hair wavy (even without using the heat ). I’m enchanted with action of these cosmetics! You can see  efects on the photos below :)

wlosy

17

37ab-horz

Wrażenia sensualne związane z używaniem tej kuracji są jak najbardziej na plus. Opakowania produktów są bardzo eleganckie i profesjonalne, dobrze prezentują się na półce w łazience. Jeśli chodzi o szampon to używam go z przyjemnością – delikatnie pieni się i ma miły zapach. Odżywka posiada ten sam subtelny zapach, ale inną, gęściejszą konsystencję, dzięki czemu nie spływa z włosów czy nie przecieka przez palce podczas nakładania. Buteleczki są zgrabne i funkcjonalne. Długo myślałam jak nałożyć ten kolagenowy żel na moje bardzo długie i dość gęste włosy. Żeby pokryć nim całe włosy potrzebowałabym chyba zużyć całe opakowanie na jeden zabieg;) Dlatego też postanowiłam, za radą mojej znajomej, wzbogacić tym produktem szampon oraz odżywkę. Dodając żelu do szamponu wykonuję masaż, dzięki czemu kolagen jest dokładnie  wmasowany w skórę głowy. Następnie dodaję odrobinę do odżywki na włosy i taką mieszankę rozprowadzam  na włosach.

Sensual impressions are very good. Packaging is very elegant and professional, looks good on the shelf in your bathroom. When it comes to shampoo I use it with  pleasure – it foams gently and has a pleasant smell. Conditioner has the same subtle smell, but different texture. It’s denser so it doesn’t steam down from your hair and doesn’t leak through your fingers during application. Bottles are slim and functional. I was wondering how to apply the collagen gel on my very long and quite thick hair. Probably I would need to use  the whole package on one treatment;) Therefore I decided to follow the advice of my friend and  enrich product with collagen  shampoo and conditioner. By adding gel to shampoo I  do a massage, so collagen is thoroughly massaged into the scalp. Then I add a little bit of it to the conditioner and such mixture I apply on the hair.

45a

Dlaczego ten kosmetyk jest taki skuteczny?

Wystarczy spojrzeć na skład: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid.

Łatwo dostrzeżemy, że nie jest to produkt, który tylko w nazwie zawiera „kolagen”, nie mając z tym białkiem w rzeczywistości nic wspólnego. Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE to produkt, który zawiera kolagen z niezmienną i tożsamą z ludzkim białkiem strukturą. Jego działanie i właściwości są nieporównywalnie szersze i skuteczniejsze niż te, które są dostępne w innych produktach występujących na rynku polskim i zagranicznym. Jest to produkt w pełni naturalny, bez dodatku zbędnych składników, takich jak: parabeny, SLS, sztuczne barwniki oraz substancje chemiczne negatywnie wpływające na skórę i organizm człowieka.

Why is this cosmetic so effective?
Just look at the composition: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid.
Collagen SOUVRE INTERNATIONALE is a product that contains collagen which has  immutable and identical to a human protein structure. Its effects and properties are incomparably wider and more effective than those that are available in other products on Polish market and abroad. It is an all- natural product, without addition of unnecessary components, such as: parabens, SLS, artificial colors, and chemical substances which have negative influence on the skin and human body.

46b 12

Przyznaję, że zbyt szybko oceniłam,  że preparaty do codziennej pielęgnacji włosów nie są w stanie poprawić ich kondycji.  Jestem zachwycona działaniem tej kuracji, i żałuję, że na zdjęciach nie jestem w stanie oddać Wam tego jakie włosy są w dotyku. Ja cały czas je dotykam, a mój mąż zachwyca się tym jakie mam delikatne włosy :)

Więcej informacji o produktach kolagenowych, zastosowaniu etc znajdziecie na: www.souvre.pl
Jeśli chodzi o produkty marki Souvre Internationale to mam dla Was również niespodziankę ☺
Zrób sobie i bliskim niespodziankę i zamów produkty z 30% rabatem jeszcze przed świętami.
Zapraszam do kontaktu z https://www.facebook.com/tworzteraz , która podpowie Ci i doradzi jak uzyskać najlepsze efekty.

I must admit that I judged too quickly that  daily hair care  preparations are unable to improve hair condition. I am delighted with action of this treatment and I regret you can’t touch my hair because pictures don’t show full effect. I touch it all the time and my husband admires that I have such a delicate hair:).

kolagen naturalny

 

EvelineBison

 • Stylpasja

  Przydały by mi się te kosmetyki :-)

  Stylpasja

  5 grudnia 2016 at 23:05 Odpowiedz
  • Marta

   Proszę napisać, robię zamówienia z tej firmy

   7 grudnia 2016 at 18:36 Odpowiedz
  • Malwina

   Proszę napisać do mnie ,robię zamówienia z tej firmy ??

   7 grudnia 2016 at 20:16 Odpowiedz
 • Alice

  Efekty stosowania tych preparatów są naprawdę widoczne :-) Ja również przestaję ufać ekskluzywnym kosmetykom do włosów i próbuję takich, których dotychczas nie miałam.Tą firme Souvre wpisuję na listę zakupów :-)

  6 grudnia 2016 at 07:41 Odpowiedz
 • Kathy Leonia

  te Twe włosy to inspiracja!

  6 grudnia 2016 at 08:28 Odpowiedz
 • Annka

  Ale efekt! wow!

  6 grudnia 2016 at 09:46 Odpowiedz
 • Ewa Macherowska

  Efekt jest obłędny! :)

  6 grudnia 2016 at 14:20 Odpowiedz
 • Lubiekwasnezelki

  Włosy jak z reklamy <3 Ciekawe te produkty :)

  6 grudnia 2016 at 20:20 Odpowiedz
 • Anna piekeperfumy

  Bardzo mi wpadł w oko design tych kosmetyków, lubię takie delikatne buteleczki. A działanie tym bardzie zachęca do ich bliższego poznania.

  6 grudnia 2016 at 21:53 Odpowiedz
 • Piotr

  Super !!!

  6 grudnia 2016 at 22:14 Odpowiedz
 • Łukasz

  Żona używa i mega :) polecam.

  6 grudnia 2016 at 22:15 Odpowiedz
 • Mateusz Żymańczyk

  Rewelacja!

  Również polecam! :)

  6 grudnia 2016 at 22:15 Odpowiedz
 • Maciej Mikołajczak

  Efekt widoczny gołym okiem. Mega! :)

  6 grudnia 2016 at 22:15 Odpowiedz
 • Maciej

  Fantastyczne produkty, jedyne w swoim rodzaju. Luksus, piękno i przystępna cena. Souvre wymiata :)

  6 grudnia 2016 at 22:15 Odpowiedz
 • Jey Key

  Bardzo ładnie opisane, stosowane, efekt jest niesamowity :) Polecam!

  6 grudnia 2016 at 22:16 Odpowiedz
 • Magdalena

  Sama uzywam tych produktow jestem mega zadowolona :) pozdrawiam

  6 grudnia 2016 at 22:16 Odpowiedz
 • Pasjonatka

  Coś niesamowitego ta firma w przeciągu paru dni czytam juz kolejny niesamowity blog o nich.Musze spróbować.Włosy piękne!!!

  6 grudnia 2016 at 22:16 Odpowiedz
 • Mateusz Lisiecki

  Świetny artykuł, najlepszy produkt poznaje się po tym, że jest taki świetny, że aż chcemy go pokazywać innym! Świetne zdjęcia, bardzo ładnie i stylistycznie prowadzony blog! Pozwolę sobie zacytować jednego z komentujących – “Włosy jak z reklamy <3 Ciekawe te produkty :)". Istna petarda. Nic tylko polecać i patrzeć jak wywołuje to u innych uśmiech na twarzy! 😀

  6 grudnia 2016 at 22:17 Odpowiedz
 • Kasia

  Moje włosy nabrały blasku i zdrowego wyglądu dzięki tej kuracji. Polecam z czystym sumieniem :) Ekskluzywne i pięknie wyglądające buteleczki przykłówają uwagę każdej kobiety :)

  6 grudnia 2016 at 22:18 Odpowiedz
 • PIotr Ludwin

  Mega produkt 😉 Robi niesamowitą robotę! Gorąco polecam.

  6 grudnia 2016 at 22:18 Odpowiedz
 • Adam

  Widać że produkty konkretne :)

  6 grudnia 2016 at 22:21 Odpowiedz
 • Marcin Dylewski

  Efekt petarda! Jeżeli ktoś próbuje go po raz pierwszy to napewno nie po raz ostatni :) Polecam!

  6 grudnia 2016 at 22:22 Odpowiedz
 • Monia

  Ja również stosuję te produkty, już blisko 3 tygodnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak te produkty regenerują włosy. Bardzo długi czas miałam problem z rozdwajającymi się końcówkami i dziś mogę śmiało się tym nie przejmować, ponieważ moje włosy są grubsze i silniejsze. Potwierdzam efekty widoczne na zdjęciach :)

  6 grudnia 2016 at 22:25 Odpowiedz
 • Marcin

  Produkty godne polecania :)

  6 grudnia 2016 at 22:26 Odpowiedz
 • Albert

  Jak Ciocia mi mówi, ze uratowalem jej życie tą kuracją, to naprawde musi byc dobra :) nie dosc, ze jakość potęzna, to jeszcze design petarda :)

  6 grudnia 2016 at 22:26 Odpowiedz
 • Kinga

  Sama jestem w trakcie kuracji i jestem bardzo zadowolona! Polecam 😀

  6 grudnia 2016 at 22:31 Odpowiedz
 • Michał Mazur

  Produkty sprawdzają się doskonale! O Souvre będzie bardzo głośno :)

  6 grudnia 2016 at 22:33 Odpowiedz
 • Jarek

  Mimo , że jestem mężczyzną to używam szamponu kolagenowego i jestem z niego bardzo zadowolony, bo od zawsze miałem problem z układaniem się włosów – teraz problem zniknął. Naprawde polecam!

  6 grudnia 2016 at 22:34 Odpowiedz
 • Beata

  Stosowałam szampon i odżywkę firmy Souvre, są rewelacyjne. Moje koleżanki z pracy są również zachwycone ?

  6 grudnia 2016 at 22:35 Odpowiedz
 • Wojtek

  Produkt robi niesamowitą robotę.
  Używamy go całą rodziną.

  6 grudnia 2016 at 22:37 Odpowiedz
 • Paulina Watracz

  Produkty robią dobrą robotę!! Włosy łamilwe, pozbawione blasku, suche i wypadające- to PRZESZŁOŚĆ!Jestem mega zadowolona z kuracji;) Polecam sprawdzić 😉

  6 grudnia 2016 at 22:38 Odpowiedz
 • Daniel

  Produkty petarda. Jeśli dziewczyna dzwoni Ci po paru minutach po zabiegu, to wiedz, że robią robotę. ?

  6 grudnia 2016 at 22:42 Odpowiedz
 • Jakub Gutkowski

  Co tu dużo mówić. Efekty mówią same za siebie. Polecam!

  6 grudnia 2016 at 22:42 Odpowiedz
 • Piotr

  Jako mężczyzna nie testowałem, lecz reakcja mojej kobiety na prezent mówi wszystko:)

  6 grudnia 2016 at 22:42 Odpowiedz
  • Marek

   Potwierdzam! Moja kobieta również miała swoją opinie o souvre i nie była ona zbyt pochlebna, ale tylko do czasu kiedy nie wypróbowała produktów.
   Szczególnie przypadła jej do gustu właśnie opisywana kuracja na włosy oparta o kolagen naturalny. dziś mogę śmiało powiedzieć, że Souvre internationale zrobiło kawał dobrej roboty!

   12 maja 2017 at 10:55 Odpowiedz
 • Ania

  Zgadzam się w pełni z całym postem! Potwierdzam! Polecam!

  6 grudnia 2016 at 22:42 Odpowiedz
 • Kamil

  Dziewczyna po kilku użyciach już samego szamponu i odżywki przestała narzekać na “kołtuny”. Włosy zdecydowanie łatwiej się rozczesują i wyglądają na zdrowsze, bardziej zadbane! Powoli kończy opakowania, więc chyba “wjadą” jej pod choinkę od Mikołaja :)

  6 grudnia 2016 at 22:43 Odpowiedz
 • Marcin

  Ja również szczerze polecam. To nie jest jakiś tam szampon i jakaś tam odżywka. To jest dosłownie “magia” dla naszych włosów :)

  6 grudnia 2016 at 22:48 Odpowiedz
 • Mariusz

  Firma naprawdę ma świetne produkty :)

  6 grudnia 2016 at 22:53 Odpowiedz
 • Agnieszka

  Produkty są rewelacyjne :) Jestem mega zachwycona – polecam każdemu :)

  6 grudnia 2016 at 22:55 Odpowiedz
 • Sebastian

  Produkty są mega :-) . Polecam każdemu :-)

  6 grudnia 2016 at 23:13 Odpowiedz
 • Kamil

  Wszystkie kobiety w rodzinie zachwycone, nawet te najbardziej wymagające! Polecam kurację na włosy i pozostałe kuracje kolagenowe firmy Souvre… są mega :)

  6 grudnia 2016 at 23:16 Odpowiedz
 • Tomek

  Kupiłem na prezent dla mamy, bardzo chwali

  6 grudnia 2016 at 23:20 Odpowiedz
 • Michał Kilar

  Produkty są mega dobre cała rodzinka chwali je sobie szczególnie siostra co ma gęste, grube długie włosy 😉

  6 grudnia 2016 at 23:22 Odpowiedz
 • Janek

  Produkty mega! Super post, pozdrawiam

  6 grudnia 2016 at 23:24 Odpowiedz
 • Sebastian

  Rewelacja!!!

  6 grudnia 2016 at 23:28 Odpowiedz
 • Wioletta

  Koniecznie kupię, bo widać, że Twoje włosy dość mocno chyba były wysuszone i poorozdwajane? Choć uważam, że zdrowe i długie to rzadkość na naszych ulicach.

  6 grudnia 2016 at 23:41 Odpowiedz
 • Michal Gutowski

  Mega efekt, mega produkt, moja kobieta bardzo sobie chwali

  6 grudnia 2016 at 23:44 Odpowiedz
 • Jowita

  Niesamowity efekt ! Sama używam tych produktów i za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu jak doskonale działają na moje włosy – są po prostu piękne ! :) Serdecznie polecam ! :)

  7 grudnia 2016 at 00:02 Odpowiedz
 • Hubert

  Efekt kosmiczny , zreszta moje kolezanki równiez mega sie radują tą kuracja :)

  7 grudnia 2016 at 00:08 Odpowiedz
 • Damian

  Moja kobieta dostała prezent w formie kuracji i jest tak zadowolona że zaczęła testować również inne produkty z tej firmy!!! Polecam! :)

  7 grudnia 2016 at 00:10 Odpowiedz
 • Dawid

  Istna PETARDA! :)

  7 grudnia 2016 at 00:20 Odpowiedz
 • Wojciech

  Świetny efekt. Moja narzeczona i ja sam używamy tych produktów i są naprawdę bardzo skuteczne i dają świetne rezultaty. :)

  7 grudnia 2016 at 00:48 Odpowiedz
 • Wojtek

  Świetna rekomendacja – dziękuję!

  7 grudnia 2016 at 01:56 Odpowiedz
 • Marcin M

  Te produkty są fenomenalne, to co robią z włosami jest nie z tej ziemi, polecam każdemu.

  7 grudnia 2016 at 02:35 Odpowiedz
 • Maciek

  Świetny artykuł, bardzo rzetelne przygotowanie no i ten efekt – włosy piękne naturalnie ale po zastosowaniu produktów efekt naprawdę widoczny – moja żona będzie zachwycona prezentem 😉
  Dziękuję i pozdrawiam

  7 grudnia 2016 at 07:33 Odpowiedz
 • Piotr

  Polecam. Produkt jest skuteczny!

  7 grudnia 2016 at 07:41 Odpowiedz
 • Michal

  Ładny efekt. Super produkty :)

  7 grudnia 2016 at 07:43 Odpowiedz
 • Tomek B

  Polecam szczególnie na włosy farbowane, w imieniu mojej zadowolonej żony.

  7 grudnia 2016 at 08:10 Odpowiedz
 • Mirek

  Kuracja jest niesamowita. Idealny prezent – bo zadowolenie gwarantowane !! zresztą… to trzeba wypróbować samemu !! WARTO !!

  7 grudnia 2016 at 08:12 Odpowiedz
 • Anka

  Widać niesamowity efekt, ale prawda jest taka, że Ty Ewelinko masz bardzo zadbane włosy, widać, to w innych postach, dlatego też myślę, że n zniszczonych włosach to dopiero byłby efekt i ogromna różnica :)

  7 grudnia 2016 at 08:27 Odpowiedz
 • Toni

  Efekty są widoczne już pierwszym użyciu. Moja dziczyzna stosują tą kuracje i jest mega zadowolona z produktów Souvre. Połączenie trzech produktów robi robotę, aż strach pomyśleć jakie są efekty kuracji na inne partie ciała :)

  7 grudnia 2016 at 08:31 Odpowiedz
 • Karolina

  Słyszałam dużo dobrego o kosmetykach marki Souvre. Ten wpis przekonał mnie, że warto je wypróbować. Już chyba wiem, co chcę w tym roku na gwiazdkę… 😉

  7 grudnia 2016 at 08:39 Odpowiedz
 • Gabi

  Jak najbardziej polecam, polecam, polecam ! 😀

  7 grudnia 2016 at 08:41 Odpowiedz
 • Malwao

  Zachęcająco to wygląda, ale czy można te produkty dostać gdzieś stacjonarnie, albo zamówić online? Nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałam. I czy cały zestaw oceniasz jako “niezbędny” czy może tylko ten żel jako coś “mocniejszego”?
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!:)

  7 grudnia 2016 at 09:02 Odpowiedz
  • Kuba

   Idea owego sklepu polega na tym że całe magazynowanie zostaje usunięte i przeniesione na stronę, zamówienie może złożyć jedynie partner. Jeśli chcesz to napisz do mnie i się dogadamy, ewentualnie odpowiem na jakieś pytania.

   7 grudnia 2016 at 09:52 Odpowiedz
 • Kacper

  Najwyższy poziom:) sam używam tych produktów gdyż mężczyźni tez bywają wybredni w jakości a ta kolekcja spełnia oczekiwania :)

  7 grudnia 2016 at 09:37 Odpowiedz
 • Marcin

  Świetny artykuł po pokazaniu go żonie uświadomiła mnie że naprawdę tak działają :))

  7 grudnia 2016 at 09:39 Odpowiedz
 • Mateusz

  Zdjęcia przekonują niesamowicie :)

  7 grudnia 2016 at 10:05 Odpowiedz
 • Natalia

  Wow! Efekt niesamowity! Przepiękne włosy! ????

  7 grudnia 2016 at 10:13 Odpowiedz
 • Marek

  Efekt niesamowity! Już wiem co moja kobieta dostanie pod choinkę! :)

  7 grudnia 2016 at 10:15 Odpowiedz
 • Bartosz

  Mega produkty sam używałem i ździwiłem że na rynku są dostępne tak dobre produkty i to polskie. Moje znajome używały z mojego polecenia i też są bardzo zadowolone.

  7 grudnia 2016 at 12:20 Odpowiedz
 • Darek

  Souvre -wysoka jakość produktów

  7 grudnia 2016 at 12:22 Odpowiedz
 • kosmetykofanki

  Ale ty masz piękne włoski <3

  7 grudnia 2016 at 14:02 Odpowiedz
 • Arturo

  Petarda! Efekt godny pozazdroszczenia! :)

  7 grudnia 2016 at 14:29 Odpowiedz
 • Daniella Dias

  Adorei conhecer o produto.
  Legal saber que é bom e barato!

  Dany
  Breshopping da Dany http://www.brechodanylins.com.br
  Breshopping da Dany KIDS http://www.breshoppingdadanykids.com
  Instagram: @breshopping_da_dany

  7 grudnia 2016 at 14:52 Odpowiedz
 • Ewelina

  efekt faktycznie zdumiewający. Włosy wyglądają na zdrowe i odżywione. Zastanawiam się czy i u mnie byłoby podobnie. Chociaż czasem w akcie rozpaczy zaczynam twierdzić, że moim włosom już nic nie pomoże 😛
  pozdrawiam

  7 grudnia 2016 at 15:39 Odpowiedz
 • Mel

  Produkt znany mi od kilku tygodni, ten artykuł tylko mnie umacnia w przekonaniu co do jego działania 😉

  7 grudnia 2016 at 18:32 Odpowiedz
 • Michał

  Super. Cudowny efekt

  7 grudnia 2016 at 19:01 Odpowiedz
 • Julia

  Polecam z czystym sumieniem tą kurację! Mam z natury suche włosy, strasznie się puszyły a po 1 zabiegu- totalna zmiana! Gładkie, sypkie, błyszczące- czego chcieć więcej :) mega!

  7 grudnia 2016 at 19:18 Odpowiedz
 • Mateusz

  Efekt NIESAMOWITY, polecam również mężczyznom !!! :)

  7 grudnia 2016 at 19:47 Odpowiedz
 • Malwina

  Polecam ! Jeśli chcesz zamówić produkt z firmy souvre zapraszam do mnie ,napisz ?

  7 grudnia 2016 at 20:22 Odpowiedz
 • Paulina

  Polecam wszystkim,nad pytania? NAPISZ DI MNIE,a wszystko Ci wyjaśnię, przedstawię produkt i podam cenę 😉

  7 grudnia 2016 at 20:32 Odpowiedz
 • Arek Dymek

  Miło mi patrzeć jak inne osoby tak jak moja rodzina oraz ja jest mega pozytywnie zaskoczona, mogę powiedzieć z ręką na sercu że innych produktów ja i moja rodzina nie potrzebuje

  7 grudnia 2016 at 20:57 Odpowiedz
 • sandicious

  jestem ciekawa jkaby się sprawdziła u mnie, bo takiej właśnie kuracji bym potrzebowała. Ty masz cudne włosy i tylko Ci pozazdrościć!

  7 grudnia 2016 at 22:02 Odpowiedz
 • Sylwia Szewczyk

  Efekt robi niesamowite wrażenie! Genialne produkty.
  http://www.sylwiaszewczyk.com

  7 grudnia 2016 at 23:03 Odpowiedz
 • Łukasz

  U mnie wśród znajomych też jest mega efekt przetestowałem mogę z czystym sercem polecić każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z włosami jak i skórą 😀

  8 grudnia 2016 at 00:20 Odpowiedz
 • Dorota Komorowska

  Super efekty, które doświadczyłam na własnej skórze – polecam z całego serca

  8 grudnia 2016 at 01:07 Odpowiedz
 • czerwonafilizanka

  Masz śliczne oczy:)

  8 grudnia 2016 at 01:30 Odpowiedz
 • Jakub Skórski

  Już po jednym zabiegu włosy stają się gładkie i lśniące (a wiadomo przecież, że im dłużej używasz tym lepszy jest efekt). Dzięki temu każdy może przynieść SPA do domu i to jeszcze za “groszową” cenę.

  8 grudnia 2016 at 06:26 Odpowiedz
 • Alicja

  Wielkie WOW! Po 25. roku życia każda z nas powinna sięgnąć po produkty kolagenowe. Jak widać warto. 😉

  8 grudnia 2016 at 09:24 Odpowiedz
 • Paulina

  Wow, super efekt:)

  8 grudnia 2016 at 10:30 Odpowiedz
 • Aleksy Korga

  Kobiety w rodzinie niesamowicie zadowole, ja z moimi dużo krotszszymi rowniez, polecam :)

  8 grudnia 2016 at 11:44 Odpowiedz
 • Marcin

  Siostry testowały i polecają! :)

  8 grudnia 2016 at 13:01 Odpowiedz
 • Damian

  Super!

  8 grudnia 2016 at 20:21 Odpowiedz
 • Katarzyna Krzemińska

  Zapraszam do zamówienia tej cudownej kuracji wszystkich Was z okolic Krakowa i Olkusza 😉 Dowóz GRATIS :) Sama przetestowałam i polecam ją na 200%!!! Piszcie lub dzwońcie 664-201-081

  9 grudnia 2016 at 10:19 Odpowiedz
 • Olga

  Włosy jak marzenie! Zabieram się za złożenie zamówienia w Souvre. 😉

  9 grudnia 2016 at 15:31 Odpowiedz
 • arko

  Ile płacą za te “recenzje”? Ostatnio duzo ich sie pojawia

  9 grudnia 2016 at 22:55 Odpowiedz
 • Robert Kwieciński

  Efekt jest tak oszałamiająco dobry, że trudno się oprzeć tym produktom zwłaszcza jeśli jest się kobietą :) u mojej partnerki i koleżanek rezultaty podobne. Idealny pomysł na prezent. :)

  9 grudnia 2016 at 23:00 Odpowiedz
 • Ola

  Jedna kuracja, a efekty są zdumiewające! Już nie mogę doczekać się kolejnego razu z kosmetykami Souvre! :)

  12 grudnia 2016 at 15:54 Odpowiedz
 • Patrycja

  ŚWIETNY BLOG <3
  Super post!!

  Zapraszam do mnie na nowego posta: http://roxyolsen.blogspot.com/

  12 grudnia 2016 at 22:35 Odpowiedz
 • justbasicgirl

  To zdecydowanie kosmetyki dla mnie – nie przepadam za silikonami, bo baardzo skutecznie obciążają i przetłuszczają moje włosy, ale jeśli mogłabym mieć kosmetyk, który wygładza włosy przy jednoczesnym uniesieniu ich u nasady – to znaczy jest to wynalazek dla mnie!;) Na pewno zakupię :) Przekonałaś mnie zdjęciami. Piękne włosy!

  12 grudnia 2016 at 23:01 Odpowiedz
 • Madzia

  W listopadzie zamówiłam Kolagen Naturalny i suplementy diety marki Souvre. Dzisiaj składam kolejne zamówienie! :)

  13 grudnia 2016 at 14:59 Odpowiedz
 • Aneczka

  Nie miałam wcześniej z nimi styczności ale nie ukrywam że bardzo mnie zachęciłaś do przetestowania ich :) prezentują się naprawdę świetnie :) a włosy to ty masz śliczne :*

  14 grudnia 2016 at 13:40 Odpowiedz
 • Jolka

  Od kilku tygodni używam produktów Souvre i jestem jak najbardziej na tak! :) Złożyłam już swoje zamówienie na świąteczne prezenty dla bliskich.

  15 grudnia 2016 at 08:11 Odpowiedz
 • Kamila

  Kurier dostarczył dzisiaj mój prezent świąteczny, co prawda z kilkudniowym wyprzedzeniem. Już nie mogę się doczekać efektów kuracji! :)

  16 grudnia 2016 at 12:10 Odpowiedz
 • Hanka

  Ja również przygotowałam swoje włosy na Święta! Będą się pięknie prezentowały podczas rodzinnych spotkań. 😉

  20 grudnia 2016 at 14:06 Odpowiedz
 • Mari

  Po prostu pięknie! Wybieram się na bal sylwestrowy i mam nadzieję, że moje włosy zrobią na nim furorę. :)

  21 grudnia 2016 at 08:28 Odpowiedz
 • Martuśka

  Zakochałam się w kosmetykach marki Souvre od pierwszego zastosowania! Gorąco polecam :)

  22 grudnia 2016 at 10:43 Odpowiedz
 • Wiki

  To nie pierwsza pozytywna opinia na temat kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Souvre. W Święta rozpocznę moją kurację. Już nie mogę się doczekać! :)

  23 grudnia 2016 at 09:39 Odpowiedz
 • Kama

  Sprawiłam sobie najlepszy prezent na Gwiazdkę w postaci produktów kolagenowych, o których mowa we wpisie. Pierwsze wrażenie mega pozytywne! :)

  27 grudnia 2016 at 08:42 Odpowiedz
 • Kinia

  Można powiedzieć: o włos od ideału. :)

  30 grudnia 2016 at 10:52 Odpowiedz
 • Klaudia

  Kolagenowe kosmetyki Souvre zdają egzamin. Twoja recenzja przekonała mnie do złożenia zamówienia – nie zawiodłam się! :)

  2 stycznia 2017 at 11:59 Odpowiedz
 • Madzia

  Souvre to moja recepta na piękno… 😉

  3 stycznia 2017 at 15:48 Odpowiedz
 • Werka

  Nigdy nie przypuszczałam, że moje włosy mogą tak pięknie wyglądać! Od zawsze marzyłam o lśniącej, bujnej czuprynie. Dzięki kuracji Souvre moje marzenie się spełniło <3

  4 stycznia 2017 at 15:26 Odpowiedz
 • Adam

  To był chyba najlepszy prezent dla mojej narzeczonej ever! Cieszę się, że kosmetyki Souvre spełniły jej oczekiwania, a dodam, że jest wymagająca. :)

  5 stycznia 2017 at 08:35 Odpowiedz
 • Wiola

  Bardzo wartościowy post, rewelacyjne produkty! :)

  9 stycznia 2017 at 10:48 Odpowiedz
 • Paulina

  Zawsze marzyłam o takich włosach… Chyba skuszę się na kurację Souvre. 😉

  10 stycznia 2017 at 15:10 Odpowiedz
 • Sylwia

  Witam. Mam salon urody gdzie pracuję na produktach z firmy SOUVRE.
  Klientki są bardzo zadowolone z kuracji zdrowe włosy tak samo jak z innych kuracji.

  Jeśli ktoś chciałby skorzystać z usługi zapraszam :
  “U Rudej” Sylwia Sosnowska
  ul.Mickiewicza 2a 62-300 Września
  tel: 505254628

  10 stycznia 2017 at 21:49 Odpowiedz
 • Iwona

  Antidotum na zniszczone końcówki i suche włosy – polecam kosmetyki Souvre!

  11 stycznia 2017 at 16:04 Odpowiedz
 • Jowita

  Właśnie takiej kuracji potrzebowały moje włosy. Dziękuję, Souvre! :)

  12 stycznia 2017 at 09:14 Odpowiedz
 • Alicja

  Zima daje się we znaki moim łamliwym włosom, dlatego na początku stycznia zdecydowałam się na kurację kolagenową. Efekt jest widoczny już po pierwszym zastosowaniu – włosy są mocniejsze, bardziej lśniące i łatwiej się rozczesują.

  13 stycznia 2017 at 07:37 Odpowiedz
 • Oliwia

  Włosy wyglądają rewelacyjnie. Chyba się skuszę na kurację Souvre Zdrowe Włosy. :)

  16 stycznia 2017 at 10:28 Odpowiedz
 • Roksi

  Odkąd stosuję Kurację Zdrowe Włosy Souvre, moje włosy stały się lśniące, mocne i lepiej się układają. Serdecznie polecam!

  18 stycznia 2017 at 08:36 Odpowiedz
 • Kaśka

  Zawsze marzyłam o takich włosach! Z Souvre efekt bujnej, lśniącej fryzury jest możliwy. 😉

  19 stycznia 2017 at 13:02 Odpowiedz
 • Irka

  Włosy są lśniące, mocne i zdrowe od cebulek aż po same końce. Wielkie dzięki, Souvre! <3

  20 stycznia 2017 at 09:24 Odpowiedz
 • Iga

  Souvre spełnia moje marzenia o zdrowych włosach!

  23 stycznia 2017 at 13:46 Odpowiedz
 • Sara

  Jejuu, śliczne zdjęcia! Muszę przetestować kosmetyki na włosy Souvre. 😉

  24 stycznia 2017 at 15:06 Odpowiedz
 • Sandra

  Jestem o włos od ideału – kuracja Souvre naprawdę działa! Jeszcze tylko 2-3 zabiegi i będę miała przepiękne włosy.

  25 stycznia 2017 at 14:06 Odpowiedz
 • Karola

  Dużo bym dała, żeby mieć takie włosy jak na zdjęciach. Zamówię dzisiaj kurację Souvre! :)

  26 stycznia 2017 at 13:46 Odpowiedz
 • Pati

  Przepiękne włosy! Kosmetyki Souvre czynią cuda. Moje koleżanki podzielają moją opinię. :)

  27 stycznia 2017 at 08:19 Odpowiedz
 • Marta

  Domowe sposoby, szampony i odżywki reklamowane w TV – próbowałam już wszystkich metod i nic. Dobrze, że w końcu trafiłam na kosmetyki Souvre.

  31 stycznia 2017 at 11:51 Odpowiedz
 • Natalia

  Kolagen Souvre czyni cuda: wygładza skórę, wyrównuje jej koloryt i ujędrnia. Jest idealny na wszystkie partie ciała.

  1 lutego 2017 at 13:09 Odpowiedz
 • Sonia

  Nie znam lepszej, polskiej marki kosmetyków klasy premium! Souvre górą :)

  2 lutego 2017 at 15:56 Odpowiedz
 • Aguś

  Kolagen działa cuda! Rekomenduję wszystkim, którzy dbają o swój wygląd i komfort życia, markę Souvre.

  3 lutego 2017 at 13:02 Odpowiedz
 • Kara

  Cała moja rodzina zakochała się w kosmetykach marki Souvre! Polecam wszystkim :)

  6 lutego 2017 at 14:43 Odpowiedz
 • Lusia

  Genialna marka! Uwielbiam kosmetyki marki Souvre <3

  7 lutego 2017 at 15:11 Odpowiedz
 • Dorcia

  Wizyta u fryzjera to ostateczność. Jestem po 2 zabiegach kolagenowych na włosy Souvre Internationale i wszystko idzie w dobrym kierunku. :)

  8 lutego 2017 at 13:19 Odpowiedz
 • Michalina

  Uwielbiam poradniki na temat pielęgnacji włosów. Dzięki kuracji z Souvre mogłam wcielić w życie porady ekspertów.

  10 lutego 2017 at 14:28 Odpowiedz
 • Marika

  Jako fryzjerka z czystym sumieniem mogę polecić kosmetyki do pielęgnacji włosów Souvre <3 Moje klientki są bardzo zadowolone!

  13 lutego 2017 at 15:21 Odpowiedz
 • Weronika

  Polecam wszystkim poszerzyć wiedzę na temat właściwości kolagenu, którego każdy z nas potrzebuje po 25. roku życia. Naprawdę warto!

  14 lutego 2017 at 09:17 Odpowiedz
 • Ala

  Kuracja Souvre Zdrowe Włosy czyni cuda! Polecam wszystkim zestaw: kolagen+szampon+odżywka.

  15 lutego 2017 at 14:03 Odpowiedz
 • Marcia

  Przekonałam się do kosmetyków Souvre, więc jeszcze dzisiaj złożę pierwsze zamówienie. 😉

  16 lutego 2017 at 15:22 Odpowiedz
 • Beata

  Po Kuracji Zdrowe Włosy Souvre efekt jest rewelacyjny! Fryzura nabiera objętości, włosy stają się mocniejsze i wyglądają jakby były wyprostowane.

  17 lutego 2017 at 08:41 Odpowiedz
 • Miśka

  Nie spodziewałam się, że opis efektów na opakowaniu sprawdzi się w moim przypadku. Od kilku dni jestem prawdziwą fanką Souvre!

  20 lutego 2017 at 13:28 Odpowiedz
 • Pyza

  Co tu dużo pisać: kosmetyki i suplementy diety Souvre są niezawodne! Polecam serdecznie, zarówno paniom, jak i panom. 😉

  21 lutego 2017 at 10:33 Odpowiedz
 • Marika

  Po kuracji Zdrowe Włosy Souvre nie mogę nacieszyć się pięknymi, idealnie gładkimi i mocnymi włosami. Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają problemy z rozczesywaniem, układaniem i wypadaniem włosów. 😉

  22 lutego 2017 at 08:55 Odpowiedz
 • Kasieńka

  Jestem pod wrażeniem, że nie wychodząc z domu, można tworzyć takie cuda na głowie. Kolagenowa kuracja do pielęgnacji włosów Souvre to ostatnio mój numer jeden, polecam. :)

  23 lutego 2017 at 09:22 Odpowiedz
 • Ania

  Po codziennym prostowaniu moje włosy stały się matowe. Tony odżywek, masek, szamponów – nic nie pomogło. Dopiero kosmetyki marki Souvre dały radę – odżywiły i wygładziły moje włosy, dzięki czemu prostownica stała się zbędna. 😉

  24 lutego 2017 at 08:58 Odpowiedz
 • Maryś

  Jestem niezmiernie wdzięczna mojej przyjaciółce za to, że poleciła mi kolagenowe kosmetyki do pielęgnacji włosów marki Souvre. Odżywka i szampon czynią cuda!

  27 lutego 2017 at 15:14 Odpowiedz
 • Patrycja

  Wspomniany efekt aureoli dotyczy mnie i to w dosłownym tego słowa znaczeniu – moje blond włosy są teraz lśniące i gęste. Wszyscy pytają, co to za szampon! Souvre, mili Państwo. :)

  28 lutego 2017 at 13:13 Odpowiedz
 • Olivka

  Woski wyglądają genialnie! Souvre to marka godna zaufania – sama wypróbowałam Kurację Zdrowe Włosy i naprawdę jestem zachwycona. 😉

  1 marca 2017 at 12:55 Odpowiedz
 • Martynka

  Boskie włosy, też marzę o takiej fryzurze! Dzisiaj rozpoczynam kurację z Souvre. :)

  3 marca 2017 at 13:58 Odpowiedz
 • Wiolka

  Moje ulubiona marka kosmetyków? Oczywiście Souvre!

  6 marca 2017 at 15:18 Odpowiedz
 • Moni

  Kosmetyki Souvre zawierają to, co najlepsze dla naszych włosów. Przekonałam się o tym i od kilku tygodni cieszę się pięknymi, mocnymi i lśniącymi włosami! :)

  7 marca 2017 at 13:24 Odpowiedz
 • Kasiula

  Kolagen Graphite + szampon kolagenowy + odżywka Souvre = mocne, zregenerowane włosy! Serdecznie polecam kurację Zdrowe Włosy. :)

  8 marca 2017 at 14:10 Odpowiedz
 • Kasiula

  Długo szukałam kosmetyków takich jak Souvre, ponieważ stawiam na jakość produktów i naturalne składniki. Polecam wszystkim tę markę!

  9 marca 2017 at 12:15 Odpowiedz
 • Alka

  Zestawy kosmetyków Souvre to najlepszy pomysł na prezent, jaki można sobie wymarzyć!

  10 marca 2017 at 11:49 Odpowiedz
 • Grześ

  Na Dzień Kobiet zrobiłem mojej ukochanej miłą niespodziankę, prezentując zestaw kosmetyków Souvre. Zobaczyć jej radość – bezcenne!

  13 marca 2017 at 14:30 Odpowiedz
 • Misia

  Marzę o pięknych włosach! W sierpniu mam ślub, więc bardzo chętnie przetestuję kosmetyki marki Souvre, żeby odpowiednio przygotować się na ten wielki dzień. 😉

  14 marca 2017 at 13:57 Odpowiedz
 • Krysia

  Mam długie włosy, które dość mocno poniszczyły mi się zimą. ;( Długo biłam się z myślami – obciąć je czy pozwolić rosnąć dalej? Na szczęście fryzjerka doradziła mi Kurację Zdrowe Włosy Souvre. Włosy są zdrowe, gładkie i lśniące, polecam!

  15 marca 2017 at 10:50 Odpowiedz
 • Sonia

  Nie wiem, czy widziałyście efekty stosowania Kuracji Zdrowe Włosy Souvre na facebookowej grupie. Włoski wyglądają jakby przed chwilą były wyprostowane, bomba! :)

  16 marca 2017 at 10:44 Odpowiedz
 • Słonko

  Włoski jak marzenie! Ja też z przyjemnością zamówię Kurację Zdrowe Włosy Souvre.

  17 marca 2017 at 12:48 Odpowiedz
 • Jula

  W weekend zafundowałam sobie Kurację Souvre Zdrowe Włosy! Jestem mega zadowolona, polecam :)

  20 marca 2017 at 15:39 Odpowiedz
 • Karola

  Po kuracji Zdrowe Włosy Souvre nie mogę przestać ich dotykać! Są lśniące, mocne i zdrowe <3

  21 marca 2017 at 13:05 Odpowiedz
 • Marti

  Super, że bez wychodzenia z domu można uzyskać taki efekt! Rozważę zamówienie kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Souvre :)

  23 marca 2017 at 10:29 Odpowiedz
 • Andżelika

  Wszystkie informacje na temat kolagenu naturalnego Souvre są na wagę złota, ponieważ przyczyniają się do zmiany świadomości konsumentów na temat tego cennego białka. Oby jak najwięcej wpisów takich jak ten! :)

  24 marca 2017 at 12:04 Odpowiedz
 • Julka

  Kuracja Zdrowe Włosy Souvre odmieniła ich wygląd! Stały się miękkie, pełne życia i lśniące. Już nie muszę spędzać godziny na rozczesywaniu ich po każdej kąpieli. :)

  27 marca 2017 at 08:58 Odpowiedz
 • Madźka

  Kolagen zawarty w kosmetykach wchodzących w skład Kuracji Zdrowe Włosy regeneruje i odżywia skórę głowy. Pozostałe składnik aktywne, czyli ekstrakt z miodu i jedwabiu oraz D-Pantenol dodają włosom elastyczności. Polecam!

  29 marca 2017 at 10:40 Odpowiedz
 • Anka

  Jestem pod ogromnym wrażeniem produktów marki Souvre, najbardziej urzekają mnie produkty do pielęgnacji włosów :)

  30 marca 2017 at 08:43 Odpowiedz
 • Fałka

  Obłędne kosmetyki – serdecznie polecam Kurację Zdrowe Włosy Souvre, zarówno Paniom, jak i Panom. 😉

  3 kwietnia 2017 at 11:44 Odpowiedz
 • Syrena

  Z kosmetykami do pielęgnacji włosów marki Souvre przeszłam prawdziwą metamorfozę! Polecam każdemu, kto chce zadbać o kondycję swoich włosów.

  5 kwietnia 2017 at 13:29 Odpowiedz
 • Basieńka

  Naprawdę długo szukałam szamponu i odżywki, która sprosta moim oczekiwaniom. Kuracja kolagenowa Souvre odbudowała strukturę moich włosów, dzięki czemu wyglądają na zdrowe!

  6 kwietnia 2017 at 12:19 Odpowiedz
 • Iza

  Jak koleżanka opowiedziała mi o tym, jak działa kolagenowa kuracja Souvre, to nie mogłam w to uwierzyć! W końcu przekonałam się o tym sama i mogę z czystym sumieniem polecić te produkty tym, którzy chcą zadbać o kondycję swoich włosów. :)

  7 kwietnia 2017 at 10:15 Odpowiedz
 • Iwona

  Ubóstwiam kurację Piękne Włosy Souvre!

  10 kwietnia 2017 at 15:18 Odpowiedz
 • Monia

  Niesamowite! Te produkty naprawdę działają! Genialne składniki aktywne, tj. kolagen, ekstrakt z miodu i jedwabiu doskonale regenerują włosy. :)

  11 kwietnia 2017 at 12:49 Odpowiedz
 • Karolina90

  Jestem pod ogromnym wrażeniem właściwości naturalnych kosmetyków Souvre! Kolagen naturalny robi robotę :)

  14 kwietnia 2017 at 10:42 Odpowiedz
 • Olka

  Przetestowałam już tony kosmetyków do pielęgnacji włosów i dopiero kuracja Suovre spełniła moje oczekiwania! Gorąco polecam!

  19 kwietnia 2017 at 16:19 Odpowiedz
 • Wiolka

  Dzięki Souvre moje włosy wyglądają rewelacyjnie! Szampon i odżywka są mega :)

  21 kwietnia 2017 at 15:34 Odpowiedz
 • Odeta

  Długo przecierałam oczy ze zdumienia po pierwszym zabiegu Kuracji Zdrowe Włosy Souvre! Wszystkie koleżanki zazdrościły mi pięknych, lśniących włosów. :)

  24 kwietnia 2017 at 10:33 Odpowiedz
 • Agnieszka

  Dzięki kosmetykom Souvre, można powiedzieć, że jestem o włos od ideału 😉 Już po pierwszym zastosowaniu moja fryzura pięknie się prezentuje.

  25 kwietnia 2017 at 08:57 Odpowiedz
 • Martyna

  Teraz moje włosy wyglądają idealnie, a wszystko to za sprawą kosmetyków kolagenowych marki Souvre Internationale!

  26 kwietnia 2017 at 15:46 Odpowiedz
 • Małgosia

  Wciąż przecieram oczy ze zdumienia! Włosy mogą wyglądać tak pięknie bez profesjonalnego zabiegu fryzjerskiego?! Souvre, jestem pod wrażeniem :)

  27 kwietnia 2017 at 15:49 Odpowiedz
 • Arek

  Ja używam kolagenu z Souvre i naprawdę jest super efekt.Polecam każdemu czy facet czy kobieta.Souvre ma.jedyny w Polsce taki kolagen.

  11 maja 2017 at 22:23 Odpowiedz
 • Wiesław

  Kuracja “Zdrowe włosy” SOUVRE jest rewelacyjna. Włosy mają zdrowy wygląd i nie wypadają. Polecam!

  11 maja 2017 at 22:24 Odpowiedz
 • Kasia

  Kuracja ” Zdrowe włosy ” jest rewelacyjna. Szampon, odżywka jak i również kolagen naturalny radzą sobie z najbardziej zniszczonymi włosami. Mi ogólnie bardzo pomógł na zniszczone włosy po ciąży. Firma Souvre Internationale opinie ma bardzo bardzo dobrą wręcz rewelacyjną.

  11 maja 2017 at 22:39 Odpowiedz
 • Tomek

  Firma souvre ma generalnie same dobre produkty.
  Kolagen naturalny souvre to jednak produkt który w moim domu nie ma żadnej konkurencji! Polecam każdemu nie zależnie od wieku :)

  11 maja 2017 at 22:53 Odpowiedz
 • Bartek

  Kolagen naturalny firmy Souvre to istna petarda ! Moja dziewczyna, która stosowała bardzo drogie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie nigdy nie Cieszyła się tak aksamitnymi,długimi i błyszczącymi włosami :) Opinie o kuracji zdrowe włosy już po pierwszym użyciu są bardzo pozytywne 😉

  11 maja 2017 at 23:09 Odpowiedz
 • Filip

  Jako, że współpracuje z firmą Souvre Internationale od jakiegoś czasu muszę przyznać, że pomimo początkowego sceptyzmu do tego typu firm jestem zadowolony. Coś co mnie przekonało do firmy był sam produkt. Z początku moja mama wzięła na próbę kuracje zdrowe włosy i efekt, który uzyskała był rewelacyjny! Wtedy też stwierdziłem, że spróbuje, a teraz nie widzę się w niczym innym ;). Super ludzie wliczając w to zarząd, przemyślany plan marketingowy – naprawdę nie ma na co narzekać =D. Opinie partnerów w mojej sieci podobnie jak moja po przetestowaniu produktu u siebie w domu były pozytywne. Kolagen naturalny w połączeniu z kosmetykami i środkami czystości daje fajną różnorodność produktową. Firma Souvre faktycznie stara się by wszystko stało na najwyższym poziomie na co dzień wprowadzając kolejne usprawnienia w logistyce czy też składach produktów.

  11 maja 2017 at 23:15 Odpowiedz
 • Joanna

  Długo się zastanawiałam nad zakupem kuracji z tej firmy. Wyczytałam dużo opinii w internecie i to mnie przekonało. Niedawno zaczęłam stosować i już po 2 tygodniach super efekty ! Z czystym sumieniem polecam wam firmę Souvre <3

  11 maja 2017 at 23:23 Odpowiedz
 • Kasia

  Kuracja przetestowana na moich włosach oraz włosach kolezanek. Zebrała pozytywne opinie. Souvre ma bardzo dobry produkt kolagen naturalny na bazie którego powstała ta kuracja . Gorąco polecam. Efekt natychmiastowy.

  12 maja 2017 at 00:33 Odpowiedz
 • Radek

  Efekt oszałamiający ! Kolagen naturalny z firmy Souvre Internationale który mają w ofercie jest najlepszym z dostępnych na rynku i ludzie bardzo chętnie go kupują i mają bardzo dobrą opinie na jego temat.Swietne są również środki czystosci,pielęgnacja również niczego sobie na bazie składników naturalnych. Jak dla mnie petarda.

  12 maja 2017 at 07:08 Odpowiedz
 • Marzena

  Od paru miesięcy używam kolagen naturalnyi i produkty kolagenowe firmy Souvre Internationale i jestem zachwycona cały asortyment jest obłędny ,polecam

  12 maja 2017 at 09:38 Odpowiedz
 • Katarzyna

  Wreszcie mam zdrowe, mocne włosy dzięki Kuracji kolagenowej na włosy Souvre! Zawsze miałąm problem z słabymi włosami, które bardzo wypadały. Próbowałam wszystkiego i nic nie dawało efektów. Opinie o firmie Souvre jak i kolagenie naturalnym są bardzo dobre i tak trzymać!

  12 maja 2017 at 09:51 Odpowiedz
 • Ola

  Super są produkty do włosów z Souvre. Kolagen naturalny robi furorę, używam od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona :)

  12 maja 2017 at 11:09 Odpowiedz
 • Monika

  Hej dziewczyny

  Sama stosuję kuracje na włosy od ponad 3 miesięcy. Jak dla mnie to co zrobiła Firma Souvre z produktami to jest szok. Nigdy nie miałam tak fantastycznych włosów i mogę z czystym sumieniem polecić :) Odnośnie pozostałych produktów w gamie (jest kolagen naturalny, suplementy diety, środki czystosci, pielęgnacja ciała) również mam dobrą opinie bo bardzo fajnie sprawdzają się w domu. Krótko mówiąc – Souvre Internationale jest godne polecenia . Pozdrowienia! :) :) :)

  12 maja 2017 at 11:30 Odpowiedz
 • Paula88

  Zaczynam używać i również mam swoją opinie:
  włosy miękkie w dotyku i dobrze się układają, zobaczymy co będzie dalej, póki co polecam Kolagen Naturalny Souvre :)

  12 maja 2017 at 11:33 Odpowiedz
 • Toni

  Opinie o Souvre wśród mojego grona są rewelacyjne. Dziewczyna stosuje kolagen naturalny w kuracji na wlosy i jest bardzo zadowolona z efektów. Porost włosa w 3 miesiące stosowania 9cm. Ciotka wprowadziła kuracje do salonu kosmetycznego więc jakość można uznacać za istny top. Sam użuwam szamponu kolagenowego :) Polecam produkty Souvre Internationale

  12 maja 2017 at 13:53 Odpowiedz
 • Damian

  Jestem partnerem firmy SOUVRE INTERNATIONALE pierwszy raz ,,kuracje na włosy” przetestowała moja kobieta i była zachwycona :) Opinie są różne ja proponuje aby każdy sam sprawdził i ocenił.

  12 maja 2017 at 16:47 Odpowiedz
 • Emanuel

  Kolagen Naturalny Souvre, to nie tylko kosmetyki do pielęgnacji, ale też świetny produkt wspomagający leczenie chorób skórnych i produkcję mazi stawowej. Moja babcia korzysta z suplementów Souvre z kolagenem i przestała zmagać się z niedoborem mazi stawowej w kolanach, z którym zmagała się przez 7 lat.

  12 maja 2017 at 17:09 Odpowiedz
 • Dawid

  Szczerze w gronie osób, które miały styczność z produktami Souvre Internationale są same pozytywne opinie. Kolagen naturalny naprawdę działa rewelacyjnie !!!

  12 maja 2017 at 18:08 Odpowiedz
 • Tomasz

  Z tej kuracji kolagenowej korzysta moja mama, jest zachwycona, kiedyś u fryzjerki za długo siedziała pod tak jakby kloszem, przepaliła włosy i zaczęły jej wypadać i strasznie się łamały. Kolagen naturalny sprawił że zaczęły jej odrastać. Firma Souvre Internationale ma rewelacyjne produkty, teraz mama je wszędzie poleca, jest mega zadowolona. Czasami spotykam się z tym że opinie o souvre są negatywne, wydaje mi się ze piszą je osoby które nawet nie przetestowały produktów ani nie mają pojęcie o tym jak działa firma.

  12 maja 2017 at 18:12 Odpowiedz
 • Marzena

  Sama przetestowałam kolagen grafitowy. Zachwycił mnie i moje włosy!!! Souvre dało nam świetny produkt :)

  12 maja 2017 at 20:20 Odpowiedz
 • Aldona

  Cieszy mnie to, że dużo osób docenia linię produktów jakie oferuje nam firma souvre intenationale. Długo szukałam produktów dla siebie i w końcu zdecydowałam się spróbować chociaż opinie o produktach souvre są różne, ze względu na to, że wiele już było firm oferujących “cudowne produkty”, ale Souvre Internationale to dla mnie coś zupełnie innego. Dzisiaj wiem, że z tymi produktami zostanę na dłużej 😉 Do tego przystępna cena i jeszcze 30% stałego rabatu 😉 dla mnie bomba! Polecam!

  13 maja 2017 at 11:06 Odpowiedz
 • Kasia

  U mnie zaczęło się od zwykłego szamponu kolagenowego Souvre Internationale, który kupiłam mamie na zniszczone i farbowane włosy. Po testach dokupiłyśmy odżywkę i Kolagen Naturalny Graphit. Włosy bardzo się zregenerowały, przestały się łamać i wypadać. Szczerze wszystkim polecam, zresztą wystarczy poczytać opinie o produktach Souvre na tym blogu, które mówią same za siebie :)

  13 maja 2017 at 14:05 Odpowiedz
 • Kamil

  Firma Suvre Internationale ma świetne produkty kolagenowe. Uważam, ze w przeciagu kolejnych 5 lat kazdy bedzie stosował kolagen naturalny , gdyz efekty są niesamowite i opinie o souvre moich znajomych też sa jak najbardziej na plus.

  13 maja 2017 at 15:44 Odpowiedz
 • maxlink

  Kolagen naturalny Souvre Internationale jest niesamowity. Moje klientki są zakochane w tym co robi na głowie. W salonie fryzjerskim musiałyby wydać z 100 zł, a tu mogą zrobić sobie kuracje w domu. W ogóle pochlebne opinie o souvre słyszałem u kosmetyczek :)

  13 maja 2017 at 18:38 Odpowiedz
 • Tomek B

  Zachęcam do zakupu dla kobiet które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze aby uzyskać efekt zdrowych i pięknych włosów dzięki kuracji kolagenowej souvre.

  13 maja 2017 at 22:07 Odpowiedz
 • Monika

  Czytając wasze opinie o souvre również chciałam podzielić się własną. Kolagen naturalny miałam okazję przetestować na jednej z darmowych kuracji, którą organizował chłopak mojej przyjaciółki. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ moje włosy są kręcone i naprawdę ciężko z nimi zrobić porządek. Po odbytej kuracji, byłam mile zaskoczona efektami i postanowiłam zamówić sobie kurację. Na dzień dzisiejszy używam produktów firmy souvre internationale i uważam, że każda z kobiet chociaż raz na własnej skórze powinna przetestować ten prestiżowy produkt

  13 maja 2017 at 22:23 Odpowiedz
 • Michał

  Ilość zadowolonych użytkowników tych produktów rośnie niesamowicie! Polecam serdecznie! :)

  14 maja 2017 at 13:13 Odpowiedz
 • Asiak86

  Używam i jestem bardzo zadowolona. Co tu z resztą pisać – trzeba samej spróbować:) A widzę, że jest wiele osób zadowolonych z produktów Souvre Internationale a w tym kolagen naturalny. U mnie też opinie są świetne:) Testowałam już różne kuracje i naprawdę robią wspaniałą robotę. Szybko ich nie zamienie na inne oj nie nie:)

  14 maja 2017 at 21:40 Odpowiedz
 • Robert

  Na początku jak to zazwyczaj bywa byłem sceptycznie nastawiony kiedy na rynek weszła firma Souvre Internationale. Nowa firma, więc nie wiadomo było jak się rozwinie i na jaką skalę. Zacząłem od produktu flagowego jakim jest kolagen naturalny. I tutaj się dopiero zaczęło… Opinie od użytkowników były bardzo dobre, ale dopiero po przetestowaniu tego produktu na własnej skórze zrozumiałem w czym tkwi ich fenomen. Po 4 tygodniach stosowania kuracji kolagenowej w końcu doprowadziłem swoją twarz do porządku, a miałem poważne problemy z trądzikiem. Babcię przestały boleć stawy dzięki suplementacji, a mamie zniknęły pajączki na nogach. Kolagen Naturalny Souvre to bez wątpienia strzał w dziesiątkę. Mi pomogło, mojej rodzinie również. Myślę, że najlepszym sposobem na wystawienie własnej opinii jest poużywanie produktu klasy premium i sprawdzenie czy produkt jest taki dobry jak mówią.

  14 maja 2017 at 22:05 Odpowiedz
 • Arek

  Kolagen naturalny w mojej rodzinie bardzo mocno przetestowany i wszyscy zadowoleni, tak krótko mówiąc:) Jesli ktoś się na ten produkt decyduje, to naprawde go polecam, na początku tez nie bardzo bylem przekonany pomimo tego, ze opinie naprawdę są bardzo dobre, ale wyszlo jak wyszlo, wiec polecam , naprawde produkt wart zainteresowania :)

  15 maja 2017 at 00:37 Odpowiedz
 • Karol

  Rewelacja ! Kolagen Naturalny Souvre Polecam tak samo jak i firmę która go ma czyli Souvre Internationale !!

  15 maja 2017 at 14:20 Odpowiedz
 • Krzysztof

  Najlepsze produkty. Kolagen naturalny Souvre jest stosowany przez moja rodzinkę i wszyscy zadowoleni, kupują regularnie :)

  15 maja 2017 at 16:32 Odpowiedz
 • Adrianna

  Zakochana w tym produkcie !! Kolagen naturalny , odkrycie półwiecza zdecydowanie :) Ludzie to doceniaja jeszcze bardziej!

  15 maja 2017 at 22:52 Odpowiedz
 • Grzesiek

  Sam przekonałem się po reakcji mojej dziewczyny że kolagen naturalny z Souvre robi robotę jeżeli chodzi o włosy. Bardzo trafiony prezent :)

  16 maja 2017 at 08:16 Odpowiedz
 • Kacper

  Kolagen naturalny z Souvre robi mega efekt. Polecam

  17 maja 2017 at 13:26 Odpowiedz
 • Rafał

  Ostatnio zarejestrowałem salon fryzjerski i pokazałem ten artykuł i zdjęcia. Kobiety nie były przekonane ale zrobiliśmy test na ich włosach. Oczywiście używają produktów na swoich klientach a dla siebie kupują kolagen naturalny.
  Polecam

  18 maja 2017 at 11:17 Odpowiedz
 • Patryk

  Souvre Internationale to świetna okazja na zarobienie lub dorobienie trochę kasy. Ja jestem związany z Souvre od ponad roku i dziś nie żałuje podjętej decyzji. Ludzie często nie rozumieją ideii i przesłana marketingu społecznościowego dlatego opinie pojawiają się negatywne. Ja na całe szczęście umiałem się na tyle zaangażować, że dziś mogę powiedzieć sobie ten temat działa podobnie jak kolagen naturalny. Pozdrawiam :)

  18 maja 2017 at 12:33 Odpowiedz
 • Janek

  Świetna firma, firma Souvre to dobry pomysł na biznes bez wkładu kapitału:) Świetna gama produktowa, plan finansowy i to potwierdzają liczne świetne opinie. A kolagen naturalny…świetny eliksir młodości:)

  18 maja 2017 at 14:53 Odpowiedz
 • Radek 336

  W Souvre Intrnationale jestem od roku, wcześniej byłem w innych projektach i póki co oceniam, że jest bardzo fajnie. Co jest dużym plusem to to, że kolagen naturalny, który mają w ofercie jest najlepszym z dostępnych na rynku i ludzie bardzo chętnie go kupują i mają bardzo dobrą opinie na jego temat. Swietne są również środki czystosci,pielęgnacja również niczego sobie na bazie składników naturalnych. Jak dla mnie petarda. Pozdrawiam zaradnych!

  18 maja 2017 at 17:12 Odpowiedz
 • Tomek

  Souvre to świetna firma a kolagen naturalny to produkt godny polecenia ponieważ produkty są najwyższej jakości jakie udało mi się wytestować a trochę tego było. Pozdrawiam!

  18 maja 2017 at 17:36 Odpowiedz
 • Jagodaaa

  Cóż mogę powiedzieć. Kuracja firmy Souvre Internationale robi robotę. Polecam każdemu. Już nie mam problemu z wypadaniem włosów 😉 Kolagen naturalny też rewelka, pomógł mi na trądzik. Pozytywne opinie same cisną się na usta 😉

  18 maja 2017 at 17:38 Odpowiedz
 • Czesław

  Kuracja Firma Souvre Internationale na włosy super działa. Łuska włosa jest zamknięta, włosy łatwiej się modelują i dodatkowo nie robi się taka “szopa” na głowie. Osobiście polecam przetestować produkty Souvre z kolagenem naturalnym i samemu się przekonać o efektach.

  19 maja 2017 at 11:29 Odpowiedz
 • Tomasz

  Kupiłem tą kuracje dla dziewczyny. Bardzo sobie chwiali. Co najlepsze teraz idzie mi tylko kolagen naturalny bo dziewczyna poleca a ja zarabiam. Z tego miejsca kazdemu polecam firme souvre internationale.

  22 maja 2017 at 19:45 Odpowiedz
 • Ann

  Zakupiłam, sprawdziłam i mogę śmiało polecić. Szczególnie na zniszczone farbowaniem włosy. Warto wydać te pieniądze :)

  23 maja 2017 at 15:38 Odpowiedz
 • Baśka

  Zakupiłam, sprawdziłam. Warto wydać te pieniążki bo jest mega efekt :)

  23 maja 2017 at 15:40 Odpowiedz
 • Daniel

  Kuracja zdrowe włosy od Souvre Internationale to idealne produkty do salonów kosmetyczny lub domowego SPA. Zaprzyjaźnione salony robią takie kuracje u siebie z bardzo prostego względu – cena zabiegu jest totalnie niska w porównaniu z tym co mogą zaoferować maszynami, a dla klienta jest to mega plus :) Dodatkowo klientki zamawiają Kolagen Naturalny jako dodatek do zabiegów, używają go sobie w domu i dają pozytywne opinie o Souvre :) Kolagen ma szerokie zastosowanie: działa na trądzik, cellulit, spłyca zmarszczki, dobrze działa na łuszczycę, żylaki, kurze łapki i wszystko co jest związane ze skórą :) Polecam przetestować i się samemu/samej przekonać bo na prawdę warto! :)

  24 maja 2017 at 13:02 Odpowiedz
 • Jacek

  Kuracja jest świetna :) z “siana” na głowie potrafi zrobić naprawdę dobrą strukturę włosa (opinie + badanie trychologa) souvre internationale ma bardzo dobrą linię produktów zawierających kolagen naturalny jak też inne godne polecenia produkty codziennego użytku. Szczerze polecam

  25 maja 2017 at 11:04 Odpowiedz
 • Agata

  Niedawno pierwszy raz użyłam kosmetyków Souvre Internationale i przyznam, że opinie o Souvre się potwierdzają. Ich produkty to bajka, kolagen naturalny rewelacja. Nigdy nie korzystałam z lepszej maski ze złotem niż ta, którą oferuje firma Souvre. Polecam szczerze tą markę i jak najbardziej wystawiam pozytywną opinie.

  29 maja 2017 at 13:24 Odpowiedz
 • Tomasz

  Używam kolagenu naturalnego z firmy souvre internationale i mam bardzo dobre opinie :). Polecam

  31 maja 2017 at 00:24 Odpowiedz
 • Marzena

  Witam czytałam opinie nie byłam pewna ale zakupiłam całą kurację w tym kolagen naturalny Souvre jestem zachwycona włosy są takie wspaniałe i jedwabne ,lśniące.

  31 maja 2017 at 09:41 Odpowiedz
 • Zosia

  Nie przesadzę, jeśli powiem, że kosmetyki Souvre są rewelacyjne! Opinie o Souvre potwierdziły, że jest to luksusowa marka, która aspiruje do bycia numerem jeden wśród dystrybutorów produktów klasy premium.

  31 maja 2017 at 10:08 Odpowiedz
 • Wiktoria

  Mam i ja :) I jestem baaaardzo zadowolona 😀

  7 czerwca 2017 at 09:43 Odpowiedz
 • Kasia

  Dzisiaj zamówiłam kurację kolagenową na włosy i czekam na kuriera. :) Opinie o Souvre przekonały mnie, że warto zaufać tej marce.

  22 czerwca 2017 at 14:50 Odpowiedz
 • Alka

  Wiecie, że w sklepie Souvre są dostępne perfumy dla kobiet i mężczyzn? Przeczytałam, że mają wysoki stopień zaperfumowania, są trwałe i powstały na bazie cennych komponentów z francuskiego miasta Grasse. Jeszcze dziś złożę zamówienie, żeby lepiej je poznać. 😉

  29 czerwca 2017 at 15:17 Odpowiedz
 • Beatka

  Włosy to nasza korona, więc musimy codziennie o nie dbać. Marka Souvre Internationale zatroszczyła się o to, żebyśmy cieszyły się piękną fryzurą bez konieczności wizyty u fryzjera. Pozytywne opinie o Souvre utwierdzają mnie w przekonaniu, że dokonałam słusznego wyboru!

  5 lipca 2017 at 13:56 Odpowiedz
 • Wiola

  Kuracja Zdrowe Włosy Souvre jest rewelacyjna! Stosuję ją od miesiąca i nie tylko ja widzę zachwycające rezultaty. Pozytywne opinie o Souvre sugerują, że kolagen naturalny nie ma sobie równych!

  12 lipca 2017 at 15:09 Odpowiedz
 • Sabina

  Kuracja na włosy Souvre Internationale jest świetna, bardzo pomogło na moje przesuszone i zniszczone włosy. Nigdy wcześniej nie używałam szamponu z kolagenem naturalnym i jestem pod ogromnym wrażeniem. Ogólnie sam kolagen naturalny stosuje od pewnego czasu i również jestem bardzo zadowolona, pomimo tego że na początku wgl. nie byłam przekonana. Swoją opinie o tej marce śmiało przedstawiłam koleżankom które również przetestowały i są bardzo zadowolone.

  Pozdrawiam

  20 lipca 2017 at 10:03 Odpowiedz
 • Karolina

  Staram się codziennie pielęgnować moje włosy, żeby zachwycały pięknym, zdrowym blaskiem. Kosmetyki Souvre bardzo mi w tym pomagają. Co skłoniło mnie, aby sięgnąć po te produkty? Z pewnością pozytywne opinie o Souvre. :)

  20 lipca 2017 at 14:55 Odpowiedz
 • Marta

  Chcesz mieć te kosmetyki z 35% rabatem i jeszcze na nich zarabiać? :) Pisz na adres: mini666@vp.pl pokażę Ci jak to zrobić :)

  9 marca 2018 at 18:26 Odpowiedz
 • Anna Maria

  Uzywam i polecam moim znajomym fryzjerkom w UK, sa zachwycone! Juz wkrotce bedzie otwarcie rynku tutaj i jeszce latwiej bedzie zamawiac te produkty.Polecam i zapraszam do kontaktu osoby z UK!

  11 września 2018 at 11:02 Odpowiedz

Leave a Comment