to top

Last month – december insta mix

Pierwsze dni stycznia to świetny czas na to, aby podzielić się z Wami zdjęciami z
minionego miesiąca. Znajdziecie głównie zimowo – świąteczne chwile oraz kilka nowych projektów, które doczekały się realizacji.
Dzieląc się z Wami foto-wspomnieniami z grudnia, chciałam życzyć
Wam pięknego weekendu!

1.Nowa sukienka w kobaltowym kolorze – idealna na karnawał. 2. Zapach pierniczków – następne dopiero za rok. 3.Filiżanka kawy i książka – z tymi dwoma elementami popołudnie nie może się nie udać. 4. Kosmetyki Clinique – jedne z moich faworytów. Używam ich od kilku lat i kilu z nich nie jestem w stanie zastąpić żadnym innym kosmetykiem. 5.Kubek termiczny – mój nowy przyjaciel. Bez niego te dni kiedy muszę wyjść rano z domu były dużo bardziej “zaspane” ;)) 6. Znacie świece i woski zapachowe Yankee Candle? Mój ulubiony zapach to Snow Love oraz Wedding day. 7.Świąteczne drzewko 8.Jedna z moich ulubionych grudniowych stylizacji. 9.Pierwsze selfie w nowym roku.

1. Czarne klasyczne botki. Mój absolutny must have każdej jesienio-zimy. 2. Nowa projekt zrealizowany – bluzka LILY. 3. Kolejny projekt doczekał się realizacji – czarna futrzana kamizelka. 4. Czas przygotować się na pierwsze mrozy. 4. SYLVIA dress 5. Najpiękniejsza płyta na świąteczny okres – Michael Buble. U nas leciała na okrągło. 6. Paski, biel i czerń oraz odrobina czerwieni – połączenie perfekcyjne. 7.Sukienka SANDRA miała swoją premierę latem, ale z powodzeniem można ją nosić okrągły rok. Tutaj zestawiłam ją z ażurowymi rajstopami z www.beli.pl i czarnym płaszczem. 8.Święta w gronie najbliższych osób to najpiękniejsze chwile.

EvelineBison

Leave a Comment