to top

Wszystkie odcienie szarości – Lulu dress

Szary często bywa określany “burym” i w sumie sama czasami tak podchodzę do tego koloru. To prawda, szare ubrania mogą dać efekt przytłoczenia, zmęczenia. Jednak – szary wcale nie musi być monotonny i nudny. Cała sztuka polega na odpowiednim dobraniu odcieni, wybraniu jakiegoś akcentu.

Najczęściej po kolor szary sięgamy wtedy, kiedy mamy gorszy dzień, chcemy wtopić się w tłum lub jesteśmy przytłoczeni ponurą pogodą. A szary, tak jak inne kolory, ma moc dzięki której jest w stanie wyeksponować kobiece piękno.

    sukienka LULU BE by Bison Eveline, Ramoneska z flauszu BE by Bison Eveline, Biały golf Mango, torebka M.Kors, Rękawiczki Terranova

Czy nosząc szare ubrania koniecznie musimy zostać nazwani “szarą myszką”? Jeśli szary kolor wystąpi w tweedowej marynarce, wełnianej spódnicy za kolano, plus wybierzemy do tego pantofle na płaskim obcasie – efekt szarej myszki mamy gwarantowany.
Jednak jeśli wybierzesz nowoczesną tkaninę lub młodzieńczy fason – szary kolor będzie wtedy raczej odebrany jako niezwykle elegancki, niejednoznaczny.

Ja postanowiłam wykorzystać szarość w odważnym fasonie krótkiej sukienki z pełnego koła. Sukienka sama w sobie jest bardzo elegancka i z powodzeniem można ją ubrać także na wieczór. Ja jednak złagodziłam jej “wyjściowy” charakter poprzez dodatki w stonowanych odcieniach.  Gruby golf oraz ciepłe rękawiczki sprawiają, że całe zestawienie jest bardziej casualowe.

 Wybierając do tej sukienki czarne buty oraz ozdobny pasek mamy stylizację idealną na wieczór.

EvelineBison

Leave a Comment